Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, aki a terhesség utolsó...

Volt, aki a terhesség utolsó hónapjában már inkább terhes melegítőnadrágban ment orvoshoz is, nem farmerban?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, más is van-e így vele, mint én. Nekem a 13 hetesen vett terhes farmer most már kényelmetlen, főleg ha sokat kell utazni (mivel a kórház messze van). Viszont kicsit igénytelennek érzem magam miatta. De erre a 3-4 hétre (vagy ki tudja, lehet annyi sincs) már nem igazán akarok új terhesnadrágot venni.
2020. jan. 28. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább vettem új nadrágot.
2020. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Inkább rugalmas leggings-et húztam fel tunikával.
2020. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Még farmerban sem mentem orvoshoz!

Mindig leggingst vettem fel ruhával!

A melegítőt csak és kizárólag otthon hordom!

2020. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Leggings+tunika. Melegítőm otthonra se volt.
2020. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Lidl-s kismama leggingsben megyek mindenhova/vagyok itthon. Ha nagyon hideg van, akkor ráveszek lidl-s kismama-farmert, de rohadt kényelmetlen, mostmár a hasam sem fér bele egyikse sem, szóval már nem húzom rá csak lóg lent... Engem nem érdekel hogy hogy nézek ki, inkább legyen kényelmes. :D Jobb lett volna nyáron terhesnek lenni :D

Nekem minden vágyam, hogy olyan világot éljünk, ahol lehetek melegítőben utcán/munkában is... Sajnos nem ilyet élünk :( Férjem nem érti, hogy miért zavar, hogy mások mit gondolnak, ő azt szeretné, ha kényelemben lennék mindig.

2020. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A legkevésbé sem érdekli a dokit, hogy miben vagy, mással meg ne foglalkozz! Ha az a kényelmes, akkor azt vedd fel!
2020. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Én ruhás vagyok, tehát én ruhában mentem mindig. Elsőnél tél volt, akkor vastag harisnyát vettem fel a ruhához, másodiknál nyár, akkor meg nyári ruhát.

Mert nekem ez a kényelmes. Ha neked a melegítőnadrág, hát azt vedd fel. Ne érezd magad igénytelennek ettől, első szempont a kényelem, legalábbis én így gondolom.

2020. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal csak a legvégére (utolsó napok) kellett vastagabb nadrág, még szeptemberben is nyári lenge nadrágban jártam. Anyukámhoz vagy a boltba simán átmentem melegítőbe. Most is épp kezdődik majd a nyár mire a végére érek, most marad a leggings.
2020. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha igénytelennek érzed melegítőben akkor vegyél egy újat. Nekem szerencsére végig jó volt amit az elején vettem, és szülés után is használtam. Úgy alakult, hogy császár lett és lassan húzódott vissza a hasam is, ezért kényelmesebb volt még a terhesnadrágot hordani ameddig jó idő nem lett. És hamar jött a második baba is, ezért nem kellett újra vennem.
2020. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Dokit abszolút nem érdekli.

Leggings+tunika vagy kötött ruha szerintem köztesnek jó lehet. De igazából nem divatbemutatóra mész, volt ismerősöm akinek annyira dagadt a bokája hogy a futócipőjét tudta felvenni kilazított fűzővel.

2020. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!