Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ikreket várok.

Mit tegyek? Ikreket várok.

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-n 10 hetes vagyok és ikreket várok. Nagyon boldog vagyok mert 1 éve próbálkoztunk de szomorú is vagyok. Nagyon nehéz lenne tudom meg csak egy gyereket szeretnénk. Szüleim messze laknak anyósomék is. Mit tennetek?
2020. jan. 28. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Én megbirkóznék a feladattal. Ha apa is ott van, meg tudjátok oldani gondolom. De nem ismerem az életeteket.
2020. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
96%
Biztosan megoldanám valahogy. Pláne, ha szeretnétek is babát. Persze ti tudjátok, hogy menni fog-e.
2020. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Elkezdenék kicsit jobban spórolni, hogy ne okozzon gondot mindenből kettőt venni, es izgatottan várnám a gyermekeimet akik hosszú hónapok utan minket választottak szüleiknek
2020. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha már 1 éve próbálkoznànk,én örülnék az ikreknek. Nehéz lesz,nehezebb,mint 1 gyerekkel,de nem megoldhatatlan.

Apuka hogy reagált?

2020. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Apuka is levan sokkolva mivel 2 szobás családi házunk van nem számítottunk kettőre segítségünk nincs apukának ugye dolgoznia kell. Egyszerűen kettővel tudom hogy nem bírnék el.
2020. jan. 28. 20:14
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az összes ikres anya. Belejössz. Ezen kár aggódni, gondolom elvetetni csak ezért nem fogod, ez nem a bolt ahol ha több sikerül vágatsz le belőle. Akkor meg? Nyilván nehezebb lesz, majd olvasgatsz ikres fórumokat, ellesel praktikákat aztán megoldod.
2020. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
De mégis mit tehetnél? Nyilván nem veteted el őket.
2020. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi,ez csak a kezdeti sokk.

Az,hogy 2 szobás a házatok,kezdetben nem akadály,az ikrek lehetnek egy szobában eleinte,aztán majd szépen kialakul.

Az előző kommentelő felvetette,így megfordult az én fejemben is: emiatt fontolgatnád az abortuszt?

Csak emiatt hülyeség lenne,főleg,hogy már 1 éve próbálkoztok. Persze ti tudjátok,de hidd el,pár nap,hét múlva másképp fogod látni.

Nem akartam offolni,de csak elmesélem. Nevelőszülő vagyok. Két csecsemőt nevelünk,8 és 9 hónaposak (gyakorlatilag majdnem ikrek),3 és 5 hetesen kerültek hozzánk. Nem könnyű,de nagyon jó. Most kezdik igazából felfedezni egymást,már "beszélgetnek" egymással a maguk babanyelvén. Tündériek. Dupla gond,igaz,de dupla öröm is.

Tudom,nem ugyanaz a két élethelyzet.

Most beszélgessetek sokat,tervezzetek újra.

(4-es)

2020. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vetetem el isten ments. Csak igen eléggé sokban vagyok. Szerintem pár nap múlva másképp fogom felfogni. Köszönöm mindenkinek.
2020. jan. 28. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Nyugidj meg! Először én is sokkot kaptam, mikor kiderült h ikreket várok.

Már van egy 4 éves lányunk. Mi 2 gyereket terveztünk. Így vettük a házat (3 szoba kis nappali stb)

Szintén nincs segítségünk, a férjem 3 műszakban dolgozik.

Nehéz lesz? Biztosan!

De már nagyon várjuk a piciket!

Nagyon izgalmas, és különleges is az egész.

Több mint egy év próbálkozás és egy vetélés után jöttek. Mikor már az egész "babaprojektet" szüneteltetni akartuk!

Van egy jó kis facebook csoport ikres anyukáknak/kismamáknak.

Sokat segítünk egymásnak!

Ne aggódj! És ha szeretnél beszélgetni írj privátban.

Egy 27h ikres kismama

2020. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!