Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kinél mikor jelentek...

Kismamák, kinél mikor jelentek meg az első striák es hol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Akiknek lettek, sokat hiztatok?
2020. jan. 28. 20:29
 2/10 anonim ***** válasza:

14 kg-ot

Az oldalamon

32. Héten kicsit piros lett...

Nah az stria lett később


A legtöbb utána a 38-41 hét közt


De 1 éven belül csak bizonyos szögből látszott..

Bikiniképes voltam, pedig ismét várandós


2. Babánál 36. Héten 16 kg van már... új stria nincs

2020. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

37.hétben vagyok, hasamon eddig semmi, melleim vállalhatatlanul "megszakadtak".

+11kg eddig a hízás

2020. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok most és múlthéten vettem észre 3 pici kis striát baloldalt alul a hasamon eddig 4 kilót híztam legutóbbi mérés szerint, de nekem nagy a hasam valószínűleg azért. Remélem több nem fog kijönni 😄
2020. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy a 30.hét előtt. A hasam csupa csík lett, de először nagyon apró kis vonalak voltak. Addig 9 kilót híztam, utána már csak kettőt, szóval 11kg-t összesen.
2020. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legelőször a mellemen lett, mivel hirtelen hatalmasat nőtt, szerencsére csak az alsó részén volt. Majd fokozatosan jött elő a derekamon, combomon. A hasamon mintha lett volna 1-2 csík, de nem vészes, azt is 38. héten vettem észre. 25 kg-ot híztam akkor, idő el szépen elhalványodtak. A második terhességemnél már nem lettek újak, de ezek a régiek újra bepirosodtak. Másodjára 27 kilót híztam.
2020. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 39 hetesen repedt szét a bőröm a hasamon. Addig nem volt semmi. Pont előtte volt kismama fotózás, egy darab csík nem volt. Aztán egyszercsak bumm.. De már nem látszanak a csíkok. 16 kilót híztam összesen.
2020. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 38. héten kezdtek megjelenni, egy kicsit drukkoltam hogy szülessen már a lányom, hátha nem lesz csúnyább...aztán persze a 41. hétre született 😅 Iszonyat ronda. Végig repedt az egész hasam, oldalam, szörnyű, pedig 9 kilót híztam összesen, abból 4 a baba volt.
2020. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26! Kilot hiztam. Nadszalvekony 44rol 70 bálnára:D nekem szülés utan is rengeteg striam van. Egyse tunt el. Majd szolival eltuntetem. Nekem ugy mindig kifeheredtek anno ha szolariumoztam. Van mellemen, fenekemnel oldalt rengeteg lilás pirosas van es nagyon latvanyosak. A labszaramon is hajlatnal van. Fenekemen. Combom belsejen.
2020. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy a 26 héttől kezdődött pár kis csík oldalt, halványan, aztán onnantól kezdve egyre több és sötétebb lett.

Elejétől kezdve kenem magam reggel és este, olajjal is és stria elleni krémmel is.

Nem híztam sokat, és pl Anyukámnak a mai napig egy darab csíkja sincs 3 gyerek után.


35 hkm

2020. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!