Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai vizsgálaton...

12 hetes genetikai vizsgálaton voltam tegnap a doki azt mondta. Minden rendben de ilyenkor nem lehet még tudni a baba nemét esetleg 4d uh-on? Ott sem lehetne megtudni? Vagy tényleg várni kell még?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
4d-n már látni lehet, de azt inkább a 25. héttől ajánlják, előtte nincs sok értelme. De a 18. heti uh-n már lehet, hogy látni, azt várjatok meg mindenképpen.
2020. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul fekszik, 4D-n sem látszik.
2020. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen még nincs annyira jellegzetes különbség a két nemű baba között, hogy meg tudnák mondani. 18 hetes ultrahangon már vannak egyértelműbb jelek (ez sem biztos), de itt meg a fekvésétől függ, hogy látjátok-e megfelelő szögből. Addig hiába mentek orvoshoz. Valamilyen vérvételes vizsgálattal meg lehet határozni már most is, de annak nem tudom, mi a feltétele. Lehetséges örökölhető betegség vagy ilyesmi kiszűrése mellett tudják meghatározni, de olyat nem olvastam, hogy csak a nem meghatározása miatt csináltatta volna valaki.
2020. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Prena, nifty teszt megmondja, jó pénzért.
2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet látni uh-n, leginkább doki és gépfüggő. Nekünk megmondtak a kombinált teszten 12 hetesen a másodikra, hogy kisfiú. 3,5 évvel korábban a lányunkat a kórházi 12 hetes ultrahangon nem tudták/akarták megmondani, vele 16 hetesen voltam 4d-n, ott megtudtuk, hogy kislány.
2020. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!