Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után a korházba ti...

Szülés után a korházba ti vittetek ennit? Mit? Gyümölcslevet lehet inni? Abból milyent mert gondolom a savanykás nem igazán jó ötlet de nem tudom.

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Lehet almalét pl, nekem bevált tejtermelésre is. Második gyereknél már rutinos voltam szoptatós teát főztek otthon azt hozták be!

Olyan gyümilét ne nagyon igyál ami hasfogós gyümölcsöt tartalmaz.

Remélem tudtam segíteni 🙂

2020. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szénsavmentes ásványvizet vittem
2020. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Barack, szőlő, kukoricasaláta, tökfőzelék sült hússal, gyümölcslevek, madártej, bagett, friss zöldség - ilyeneket hoztak nekem a rokonok. A kukorica nagyon tuti :D Mindenképp vigyetek házikosztot, a kórházi ennivaló enyhén szólva is diétás...
2020. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Keto kenyeret meg keto csigát. Vigyázz el ne hízz mert tönkre megy a párkapcsolatod 😃

Aki komolyan veszi ezt a választ az szüljön sünt.

2020. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm igen tudtál segíteni,meg mindenkinek köszönöm!Utolsó szerencsére sosem volt szükségem Norbi kajáira talán most sem fog kelleni.😊Első a baba 😊 a többi nem számít.De tetszett amit írtál
2020. jan. 31. 17:08
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ennit ???
2020. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Zacskós zabkása, joghurt ital, peksutit (amióta szoptatok borzasztóan kívánom), szőlő, barack nekem is volt benn (nyáron szültem)


Mondjuk én megettem a kórházi kaját is :D de akkora étvágyam volt h mellé mindig ettem mást is.


Amúgy nekem hiányzott a zöldség pl a szendvics mellé, így az is lett behozva.


En összesen 10 napot voltam benn szüles előtt +utána

2020. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De jó neked,h.ennyit ragadtál ki a kérdésből.Akkor a kedvedért javítok ételt,kaját,ennivalót.Válogass :)
2020. jan. 31. 17:19
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm a választ!
2020. jan. 31. 17:20
 10/17 Reni 28 ***** válasza:
84%
Péksütit, barackot, sárga-görögdinnyét hozott anyósom ételhordóban, szalámit... Rengeteg kaját pedig mondtam hogy nem kell ennyi. A kórházi kaja pocsék, a kutyának nem adnám. Innivalót vizet meg gyümölcslevet hoztak
2020. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!