Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos kismamák ti milyen...

7 hónapos kismamák ti milyen kabátot hordtatok tél után-kora tavasszal?

Figyelt kérdés
Vettetek erre az időszakra kismama kabátot, vagy a régieket hordtátok csak nem húztátok ossze? Azt hittem meguszom a telet, de már most is nagyon szűk a téli kabátom, aztán eszembe jutott, hogy hát tavasszal mit fogok hordani :D
2020. febr. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megkötös szövet kabit vettem. Amin gombok vannak és közepén még lehet kötni. Nem tudtam begombolni de bőven körbe ért, annyi h egy számmal nagyobbat vettem mint kellett volna. Azóta is hordom pedig már megvan a fiam 2 éve :)
2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy vastag hordozos pulóvert. Volt hordozos kabatom is, de az kényelmetlen volt. A pulcsi elvileg 0 fokig jó, nekem kényelmes volt és csinos is.
2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kismama télikabátot hotdtam ősztől tavaszig, márciusban szültem. Jó befektetés volt. ;)
2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szép nagy pocim lett tavaszra, de nem vettem külön kismama dzsekit. A régieket hordtam,csak nem húztam össze, poncsókat is nagyon szerettem. Volt egy vastagabb meg egy vékonyabb is. Mellényt, farmerdzsekit is hordtam.
2020. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Vastagabb és vékonyabb poncsóval vészeltem át a telet-tavaszt! Télen pulcsiban is vígan el voltam,olyan hőhullámaim voltak.
2020. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy kismamakabátot. Fáznék ha ketté lenne nyitva a kabátom. 4 hónas kellett már. Májusban szülök. Olyat vettem amit utàna is lehet hordani. Van hozzá babahordozó, de azt nem biztos hogy használni fogom majd a következő télen.
2020. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Én novemberben és októberben szültem, poncsót szereztem be kismama kabát helyett. Nem terhesen is használós, épp ma is azt vettem fel.
2020. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!