Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatással kapcsolatosan...

Szoptatással kapcsolatosan szeretnek kérdést fel tenni. Aki szoptatót az olvassa el a kérdésem?

Figyelt kérdés
1éves 6 hónapos a kisfiam ,3 hónapos koráig szoptattam utána elapadt a tejem..De valamennyi mégis van benne ha megnyomom a bimbóm akkor jön belőle egy pici rakacsos tejszerű valami neha sárgás színű neha feher ez így volt utána rá 1 év re terhes lettem megint most vagyok 25 hetes terhes a lányommal és még most is ha megnyomom a bimbóm jön belőle sűrű ragacsos tejszerű ami még a fiammal volt.azt mondták el fog apadni magától úgy hogy egy csepp sem jön ki de tévedtek akkkor .aģgodom hogy nem fog elmulni és elapadni az a csepp sem ami benne van még és akkor a lányom hogy fog így cicizni ? Ha azt fogja ki szívni amit méga fiam hagyott benne ha megszületik májusba akkor milesz? 🙄😨😱 a védőnőnktől megakarom mindig kérdezni de mindig kimegy a fejemből.. gondolom ki írom már ide hátha valaki bolt már ilyen helyzetbe..

2020. febr. 1. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Komoly a kérdésed?
2020. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Terhesen ne nyomkodd, ha megszületik legyen sokat majd cicin és el fog indulni.

Ha nem időre szoptatod, nem cumisüvegezik, tovább is sikerülhet mint 3 hónap.

2020. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
🤣
2020. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez aranyos 😊

A lányod nyugodtan cicizhet így. Az a tej nem romlott meg benned ha te most ezt gondolodnád 😊

De tényleg ne nyomkodd stb!

Nekem már most néha szivárog az előtejem.27h vagyok Tehát azt eszik majd a babák ami bennem van.

2020. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat az mar jol meg savanyodott!! 🤨🤢
2020. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!