Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen milyen tapasztalata...

19 hetesen milyen tapasztalataitok vannak 4d ultrahangról?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk 4dre, szerdán töltöm a 20hetet. Ilyenkor a neme már biztos látszik? Mennyire lesz baba "formájú"? ☺️
2020. febr. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy fekszik, már látszik a neme. De inkább 25-26. héttől ajánlják a 4d-t, akkor már inkább baba formája van. Ismerősömék vmikor a 15. hét környékén mentek, nem is sok mindent láttak.
2020. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 hetesen voltam először, nekem hatalmas élmény volt és a nemét is megtudtuk :)
2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiunkkal a 19. héten voltunk. Még mi laikusok is egyből kiszúrtuk a nemét, olyan jól látszódott. Még nem volt pufók baba forma, de nsgyon cuki volt, és hatalmas élmény.
2020. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A neme valszeg látszani fog, és szép babaformája is van, csak még kicsit soványka.
2020. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azt ajánlották, a 30.hét környékén érdemes ez az uh. Ha úgy fordul a nemét már lehet látni.

Nálunk az arcát nem lehetett sose látni, mert mindig előtte volt a lába

2020. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindket lanyommal 16 hetesen voltam, cuki, formas mini babak voltak mar akkor es mivel még kicsik, rafertek teljesen a képernyőre. Nagy elmeny volt. A nemuket is megtudtuk.
2020. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!