Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen még mindig nem...

23 hetesen még mindig nem érzem hogy rúgna a baba, csak időnként bugyborékolást de azt is inkább akkor amikor az oldalamon fekszem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos. 60 kg voltam amikor teherbeestem és 165 cm magas. Most kb 4 kg-t híztam. Állítólag ennek ellenere vastag a hasfalam, ezért nem érzem annyira a babát?

2020. febr. 3. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon-nagyon későn kezdtem érezni. Rendszeresen meg még annál is később. Mindig irigyeltem azokat, akik azt mondták, hogy 14-16 hetesen már érezték. Én kb a 20-21. hét környékén éreztem, hogy ez ő lehet. Nagyobb mozgásokat meg szerintem a 28-30. hét körül kezdtem érezni. Szerintem ha uh-n mindent rendben találnak, ne izgulj!
2020. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerdán megyek uh-ra, elég izgatott vagyok emiatt.
2020. febr. 3. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
20 héten kezdtem el érezni. Nagyon kis gyenge volt még akkor. Most vagyok 26 hetes. Vannak nagyon lusta napjai, alig veszem észre, aztán beindul, karatézik meg bulizik, utána megint lustizik. Nyugi, pár hét és intenzívebb lesz.
2020. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az eddigi uh-kon minden ok volt szerencsére. Csak én is irigykedem hogy másoknak ilyenkor már rúg, kapar, nyújtózkodik. Én meg mint egy szerencsétlen csak kíváncsian várom hogy milyen érzés lehet. Van olyan barátnőm aki jóval testesebb nálam ő mégis érezte már a rúgást a 21. hétben.
2020. febr. 3. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A méhlepény hol tapadt? Nekem elöl, es emiatt később ereztem és gyengébben is. 23 hetes múltam, gyengén érzem, azt sem állandóan. Eddig egy kezemen meg tudom számolni mennyi kicsit erősebb rúgás volt, es azok is csak az elmúlt egy hétben.
2020. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem hátul, mélyen fekvő a lepényem volt, tehát még az se akadályozott.
2020. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A méhlepény hátul tapadt meg. Erről azt olvastam hogy hamarabb lehet(ne) érezni a babát. Úgy látszik én kivétel vagyok.
2020. febr. 3. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egész terhesség alatt az erős rugásokat vártam,hát hiába.Nagyon lusti a babáb,mikor megszuletett elneveztem csipkerózsikának.😅
2020. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első babát 18 hetesen ereztem

Most várom a másodikat 21 hetes voltam mikor már erősebben kezdtem érezni.

23 vagyok most és a férjem meg csak most érezte öt először.

Lusta és mellső falon van tapad a így később is érződik.


Ne aggódj ha az ultrahangon rendben volt minden akkor nincs gond. Beindul majd és a bordaid is bánni fogják 😊


Örömteli babavárást!

2020. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!