Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon és környékén hol...

Miskolcon és környékén hol tudok kismama farmert vásárolni?

Figyelt kérdés
Online rendeltem már, de sosem jó a méret, így szeretném felpróbálni, mielőtt megveszem.
2020. febr. 4. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
A farmer még nem kismamáknak sem kényelmes viselet. Miért kell neked kismamaként farmerben járnod? Annyi kényelmes anyag van!
2020. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
H&M-ben nagyon kényelmes kismama farmerok vannak, de tényleg fel kell próbálni. Nekem is az egyik fazonból nagy volt a 38-as, másikból meg kicsi ugyan az a méret. Nem vagyok járatos Miskolcon, de gondolom ott is van H&M, legtöbb nagyvárosban van.
2020. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én C&A-ban vettem többet is, mindegyik kényelmes volt nagyon. 🙂
2020. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,én december végén jártam pár helyen Miskolcon kismama ruháért. C&A a Csabai kapuban nem tart kismama ruhákat, H&M a plázában szintén nem tart kismama cuccokat. A Tesco üzletsoron lévőbe nem jutottam el, de ha jól dereng a plázában azt mondták ott sincs. Ha jól emlékszem ott is van top shop vagy milyen udvar a korház oldalán( és C&A), ott nem próbálkoztam.

A Brendonban vettem egyet, elég drága, viszont kényelmes, puhább farmer anyagból van és bővíthető!(van egy Dorothy Perkins farmerom, tök kemény farmer anyag, nem bővíthető, nem is hordom, mert kényelmetlen). Brendonból kaptam karácsonyra egy másik nacit, ami munkahelyre tökéletes, kényelmes és elegáns hatású. Plusz vettem egy rucit le volt árazva, érdemes szétnézni (Szinva régi mozi helye)

Talán még a Tégelben a Barosson lehet találsz ilyesmit.

2020. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Igen, sajnos Miskolcon egyik H&M-ben sincs, ott jártam én is. A többi boltot viszont meg fogom nézni, hátha szerencsém lesz.

Én szeretem a farmert, nekem kényelmes. Nem azt az igazi kemény anyagút hordom, hanem amit bár farmernak hívnak, de sok köze már nincs hozzá :) Azok között vannak elég puhák is.

2020. febr. 4. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Debrecenben két H&M van, és mindkettőnek van kismama részlege, Miskolcon meg egyiknek sem, nem gondoltam volna. (Bocs az offért, csak ez most meglepett).

Remélem azért sikerül venned valahol.

2020. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Pesti úti C&A-ban - az Auchan mellett - vettem kismamafarmert, meg a Centrumban fönt a második emeleten.
2020. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen. Megnézem akkor ott is.
2020. febr. 4. 16:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Valahol biztosan sikerül vennem. Ha nem, megyek Debrecenbe :)
2020. febr. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!