Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes 6 napos terhes vagyok....

9 hetes 6 napos terhes vagyok. Mikor ulto helyembol felallok, altalaban belenyilal az alhasamba es nyilal egy darabig. Mitol van ez? Lehet tole baja a babanak? Mit csinalkak?

Figyelt kérdés
Mivel a munkahalyemen meg nem tudjak, hogy allapotos vagyok, igy probalok nem mashogy viselkedni mint terhessegem elott.
2008. nov. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Ez a méhszalagok nyúlásától van. Ne aggódj a babának ettől nem lesz baja. Próbálj ilyenkor rálazítani, kicsit hajolj előre, hogy ne húzódjon és elmúlik. Nálam is van már hetek óta, most 13 hetes vagyok.

Boldog babavárást!

2008. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En tegnap voltam 7+1 es miutan felkeltem, kb. 15percig folyamatosan alig birtam kiegyenesedni, meg jarni, allni, mert sokat nyilallt a hasam. Mondtam is az ultrahangos nonek, azt mondta ez is normalis,bar engem megijesztett. Nekem is arra fogtak, hogy no a meh, nyulnak a mehszalagok, stb.... Minden megvaltozik odabenn, azert eleg gyorsan no a bebi ilyenkor, kell a szabad hely neki.
2008. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Az alhasi szurka meg a mindjart megjon erzes mar nem igazan van. Ezek szerint erre valtott at most.


Csak kicsit feltem, mert nalunk ahol lakom a 12.heten lesz csak uh, addig nem vizsgalnak egyaltalan.



Ezek szerint akkor minden rendben odabent, es a bebi novoget es fejlodik?

2008. nov. 20. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg minden rendben van odabent. Gondolj erre, semmi rosszra!

És egyetértek az előttem szólókkal: valóban a méhszalagok okozzák ezt a hirtelen fájdalmat. Nagyon éles, mint a késszúrás és az alhasban érezni egyik másodpercről a másikra, bal, vagy jobb oldalon. Én a 39. hétben vagyok és az egész terhességet végigkíséri, mondjuk ez nem spontán jön, ki lehet kerülni, mivel általában egy rosszabb, hirtelen mozdulatnál jelentkezik nálam. Eleinte csak akkor tapasztaltam, ha gyorsabban álltam fel a székből, vagy ültem fel az ágyon, ahogy nőtt a méhem egyre inkább figyelnem kellett arra, hogy finomabban mozogjak. Most már akkor is érzem, ha fekvés közben gyorsabban fordulok az oldalamra, vagy vissza.

Szóval csak finoman mozogj, került a túl gyors mozdulatokat! A babának ettől nincs baja, viszont nagyon kellemetlen tud lenni.

2008. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te nem Angliaban lesz veletlenul?
2008. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, altalaban akkor nyilal, ha gyorsabban mozdulok. Meg meg kell tanulnom lassan felallni. Egyreszt mivel ha otthon tortenik es odakapok, akkor a pasim megijed, ha meg a munkahelyemen, akkor meg kell probalnom nem odakapni, nehogy lebukjak, mivel meg probaidos vagyok.


Skociaban. De ugyanaz a rendszer.


Koszonom a valaszt.

2008. nov. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!