Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vizelet teszt vérből?

Terhességi vizelet teszt vérből?

Figyelt kérdés
Láttam már itt párszor ilyen kérdést, hogy vajon vérrel is elvégezhető e a terhességi vizeletteszt. Nos nekem 2 napja késik, két tesztet végeztem el, mindkettő délután készült, 25 mIU érzékenységű Gabriel teszt. A felső vizelettel rendeltetésszerűen, az alsó pedig 3 csepp vér+5 csepp tiszta víz. Mindkettő pozitív eredményt adott, a vérrel készült jóval halványabb. Félteértések elkerülése végett nem vagyok bolond, csak cukros = cukormérés alkalmával jutott eszembe ha már amúgy is meg kell szúrjam magam kipróbálom mennyire válik be [link]

2020. febr. 6. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi de:

Aztaaaamindenit de durva (más szót használtam kicsillagozva, de bejelzett az oldal hogy nem kéne xD), én ilyenről még az életben nem hallottam :o

Az alsó teszt elég ijesztő így.

(Ezt nem nagatívnak szántam, csak ilyet én még tényleg nem láttam/hallottam)


A vizeletes szép pozi, az már biztos! Gratulálok! 😊

2020. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Valamit nagyon félreértettél. A vértesztet nem a vizelet teszten kell elvéhezni, hanem lehet venni olyan tesztet, amit kimondottan vérrel kell elvégezni.
2020. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Terhes vagy
2020. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hcg van a véredben is, ezt mutatja ki a terhességi teszt. Szóval nincs ezzel semmi gond.
2020. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet kapni kifejezetten ilyen tesztet is, de szerintem csak kulfoldon. Nem az a kerdes hogy terhes vagyok e mert az biztos. Mivel itt tobbszor futottam bele hosonlo jellegu kerdesbe de soha nem adtak ra erdemleges valaszt, a kedezo minden esetben ocsmany modon le lett hordva es minosithetetlen kommentek erkeztek igy gondoltam felteszek itt egy ilyen kerdest amit egyidejuleg meg is valaszolok ha valaki erre tevedne valaszt keresve ilyen jellegu kerdesere (google eloszeretettel iranyit ide) akkor kapjanak olyan valaszt aminek haszna is van. Az mar mas kerdes, hogy egyebkent sok ertelme nincs mivel lathatoan halvanyabb lett a tesztcsik mint a vizelet eseteben. Bar nem tudom ha viz helyett erre megfelelo szerummal (mint amit a glutenerzekenyseg teszt melle is adnak pl) keverem a vert akkor mennyire lenne akkurativ az eredmeny. De teny a teszt igy is mukodik, ha valakit ez erdekelne.
2020. febr. 6. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi 🤔😃

Egyébként gratulálok 🍼🍼🍼

2020. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez tök érdekes, én örülök, hogy feltetted. Amióta az első ilyen kérdést láttam, azóta érdekel, hogy vajon működik-e. Nem vagyok beteg, csak kíváncsi.


Gratulálok, kellemes babavárást! 😊

2020. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

"Bar nem tudom ha viz helyett erre megfelelo szerummal (mint amit a glutenerzekenyseg teszt melle is adnak pl) keverem a vert akkor mennyire lenne akkurativ az eredmeny"


Ez nem nehéz kérdés, puszta logika. Minél több a hcg abban az anyagban, amit a terhességi tesztre öntesz, annál erősebb lesz a csík. Ha víz helyett mással ütöd fel, több lesz benne a hcg? Nem. Ha több vért teszel bele, akkor valszeg egősebb lenne.


Amúgy akkuratív szó nem nagyon létezik. Mondd nyugodtan, hogy pontos.

2020. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megérkezett az ügyeletes okoskodó 🙌

Köszönjük az értékes hozzászólást már vártalak

2020. febr. 6. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Eddig is itt voltam, csak eddig létező szavakat írtál. Baromságot kérdeztél, de legalább szavakkal.
2020. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!