Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet fehérvérsejt ++ a...

Mitől lehet fehérvérsejt ++ a vizeletben?

Figyelt kérdés
Hívjam a dokimat vagy ráér a következő alkalommal ha ránéz? Az a baj hogy csak egy hónap múlva megyek hozzá 🙄
2020. febr. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd. Vagy menj el a védőnőhöz. Toxémia nem játék. Inkább nyugtassanak meg, hogy nincs gond.
2020. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A toxémiánál fehérje van benne, nem fehérvérsejt.

Anno nekem is volt benne fehérvérsejt, és elküldtem a dokimnak e-mailben a leletet. Bizonyos határérték alatt általában nincs vele teendő, mert az csak annyit jelent, hogy hüvelyváladék került a vizeletmintába.

Bizonyos határérték fölött pedig, ha jól emlékszem, gyulladásnak a jele. De nekem azt mondta a dokim, hogy a hüvelyváladék miatt az kb mindenkinek pozitív.


(De ez csak az én esetem, ettől még egy telefont nem ártana megeresztened a dokid felé, és majd ő megmondja, van-e vele teendő vagy nincs)

2020. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek hogy nehogy az legyen, sokat dugul be az orrom meg a fülem is mostanában, ami meg úgy tudom magas vérmyomás jele, kettő együtt meg toxémia gyanú.remélem nem lesz gond, hívom is őket majd.
2020. febr. 7. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen lett az én leletem is. Fehérje ++ és fehérvérsejtnél csillag. Majd megírod neked mit mondott az orvos? Én egyenlőre nem érem el a sajátomat 😣
2020. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze,megírom 🙂
2020. febr. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!