Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? Baba vagy...

Mi lehet a baj? Baba vagy valami mas?

Figyelt kérdés

van hogy reggel mikor fel kelek akkor szokott lenni hányingerem de nem mindig,de ha reggel nincs akkor egész nap van hányingerem és a fejem az mindig fáj, wc-re is járok sokszor meg érzem hogy kell de mégsem kell meg a ugy érzem hogy feszül a mellem az étellel ugy vagyok hogy van étvágyam de nem mindig, de nem mindig tudok enni akkor a hasamba olyan érzések vannak hogy mintha kőgolyo lenne benne és nagyon kemény, de csak pár másodpercig, meg feszül a hasam mindket oldalamon de ha nem ott akkor alul a hasam alatt meg a méhem meg van duzzadva egy kicsit...

Csináltunk tesztet negatov lett, utoljara védekezés nélkül 19en voltunk utoljara, először 17-én januári hónapról beszélek...

Az atlagos napnak szamolva kimerultebbnek erzem magam, ha csinálok valamit ha nem akkor is, de ha megyek valahova akkor teljesen k.o

Valaki hozza értő anyuka esetleg vagy szakember meg adná a választ?? Kertem idopontot a nőgyógyászatnal ha sok okostoni mondaná hogy menj el orvoshoz de az csak egy kemeny het mulva lessz es addig még ossze omolhat a vilag.. Valaki segítene??????



2020. febr. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megjött közben? Ha nem, mikorra várod?
2020. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4napja mult el. Jan 29ota vannak ezek a tunetek es utoljara vedekezes nélkül 17an voltunk először.. Utanna 19 en.. 3napig eros vérzésem volt utanna nem. De el kezdett a mellem is kicsit barnulni...
2020. febr. 7. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most volt menzeszed pár napja, alapvetően nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Amiket írtál, egyik sem elsősorban nőgyógyászati problémának tűnik, inkább tavaszi fáradtságnak, vagy kimerültségnek, eseleg valami vírusfertőzésnek. Miből gondolod, hogy baba van a dologban? A haskeményedés (nem írtad, hogy a hasad melyik részében érzed a "kőgolyót", a gyomrodnál, középen, vagy lent) lehet "csak úgy" is, ahogy akár emésztési, akár nőgyógyászati problémára is utalhat. Én biztos nem babára gyanakodnék első körben.
2020. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban a bal felemen szoktam érezni a keménységet. A melleim is kicsit meg vannak barnulva es ahogy hozza erek erzekeny...
2020. febr. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!