Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert gondolkozok sokat a...

Miert gondolkozok sokat a gyerekvallalason ennyi idosen?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok es egyre jobban foglalkoztat a csaladalapitas a parommal aki 3 evvel idosebb nalam. O is szeretne csaladot de kesobb. Egy jo ideje egyutt vagyunk. Normalis ennyi evesen hogy babat szeretnek, de ha kesik a mensim idegbeteg vagyok?
2020. febr. 8. 20:44
 1/5 anonim válasza:
Nem állsz még készen rá. Ez normális ennyi idősen. Még fiatal vagy,szerintem várj még vele pár évet.
2020. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Te ilyen vagy.

2020. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is korán indult az anyai oszton, mar kb 20 evesen. Annyira vágytam babara. Az lett az eredmény h először 23 evesen anya lettem. Nem bántam meg.
2020. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez normális, én 22 évesen kezdtem el ezen gondolkodni, még babaneveket is néztem, mókás időszak volt. Természetesen nem 22 évesen szültem, de az akkor kigondolt nevek jó kiindulási alapot adtak. :)
2020. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez mar elobb elkezdodott. Kicsi koromtol kezdve sok baba volt a csaladban es imadtam oket. Kb 17-18 eves voltam amikor elkezdett foglalkoztatni a dolog, hogy milyen jo lenne sajat baba, termeszetesen tudtam, hogy meg jo par ev mire lehet :) akkor volt egy parom. 17 eves voltam amikor osszejottunk, 22 amikor szakitottunk, mar vele terveztuk a babat, eljegyzes is volt de aztan elvaltak utjaink. . Aztan megtalaltam almaim pasijat 23 evesen...3 honapos a kislanyunk. Masfel eve voltunk egyutt amikor teherbe estem, terveztuk es nem bantuk meg. Boldogok vagyunk :)
2020. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!