Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vokt valaki idén, terhesen...

Vokt valaki idén, terhesen influenzás? Mi volt a lefolyása?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek milyen sorrendben jöttek ki és kb mennyi idő alatt múltak el?
2020. febr. 9. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Elejen voltam. Mikor nemtudtam hogy varandos vagyok hat szedtem ezerrel a gyogyszereket Szerencsere nem lett baj. Olyan max 2 hetre tippelnek. Addig tartott. Folyt az orrom tokrom fajt kohogtem
2020. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Első, a kérdést is olvastad?


Idén.

Egy hónapig voltál terhes? Vagy hogyan? Azt írod, az elején, és már megvan a gyerek... Miért nem lehet arra válaszolni, ami a kérdés????

2020. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

A baba még nem 100%, holnap fogok tesztelni. 😊

Először tüdőfájdalom, köhögés, aztán magas láz (napokig 39 felett), majd orrfolyás. Folyamatos étvágytalanság, gyengeség, végtagfájdalom. 10 napja kezdődött, most már csak köhögés, néha orrfolyás és gyengeség maradt.


Lándzsás útifű szirupot (alkoholmentes) és sok vitamint, gyümölcsöt szedek/eszem.

2020. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

15 hetes vagyok, már 2x voltam influenzás.


Először január 2 és 10 között, utána pedig január 25 és még most is tart, bár már jövök ki belőle.


Stodalt, c vitamint szedek, lándzsás utifű szirup, savanyú káposzta, sok gyümölcs.


Fájt a torkom, taknyos voltam, sokat és csúnyán köhögtem, lázas nem voltam csak hőemelkedésem volt.


Először kapart, fájt a torkom, utána taknyos lettem, felment a hőm, majd csúnyán elkezdtem köhögni.

2020. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Kötekedős ketteske. Neked uzennem hogy nem olvastam azt el hogy "iden" véletlen.
2020. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki hasznosat irt eddig ❤
2020. febr. 9. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kedves 5, amilyen undorító, mocskos privit írtál, remélem, csak kamu, hogy neked gyereked van. Szégyen lenne, ha ilyen gyereket nevelne. A d.gölj megtől a kva anyámig minden volt benne...
2020. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
#4-es amit leirtal az nem influenza volt, sima "megfazas" (nevevel ellentétben ezt is virus okozza, csak nem olyan drasztikus, mint az influ). Amugy csunya is lett volna, ha terhesen 1 honapon belul 2szer kapsz el valoban influenza virust, szerencsere nem tortent meg.
2020. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég milyen emberek vagytok!Sajnállak kérdező nem igazán a kérdéseddel foglalkoznak.Gratulálok anyucik! 👏🤣
2020. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!