Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten teszteltem pozitívat,...

A héten teszteltem pozitívat, de most sajnos beteg lettem, lázam az nincs de a mandulám begyulladt (gennyes lett)?

Figyelt kérdés
Ma már nem mehetek orvoshoz,szerintetek lehet ebből baja a magzatnak?Esetleg házi kezelés,tudnátok ajánlani amíg nem jutok el orvoshoz?Első babánk már rég vártunk rá,előre is köszönöm a válaszokat

2020. febr. 9. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Méz, tea, pihenés, inhalálás, gyógyleves.. . Orvoshoz nem megyek ha nincs lázam. Semmi baja nem lesz az embriónak. Semmilyen gyógyszert ne szedj be.
2020. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez a magzat még épp csak beágyazódott, még nincs placentáris keringése se vagy most kezd épülni.

Jó eséllyel semmi baja nem lesz, a magas lázat kerüld el (paracetamolt biztosan szedhetsz).

2020. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ja most olvasom: a mandulagyulladásra antibiotikum fog kelleni, szintetikus penicillin való rá amúgy is, az nem árt a babának, emberi sejtek nem tudják felvenni, csak a baciba kerül.

Elhanyagolt mandulagyulladásból szívbelhártya vagy szívizom gyulladás lehet.

2020. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pár napja gyógyultam ki a betegségből. Csúnyán megfáztam, levegőt nem kaptam, egész nap köhögtem, éjszaka megállás nélkül 4-5 órán keresztül köhögtem. 1 hétig voltam beteg, nekem gyógyszert nem írtak ki. Hársfavirág teát ittam sok mézzel és friss citromlével. Ami probléma terhesség alatt az a láz, azt mindenféleképpen kezeltetni kell. Herbal Swiss Hot drink forró tea italt (gyógytea) is lehet inni terhesség alatt. Semmi baja nem lesz a magzatnak. Nekem még tesztelés előtt 1 héttel a fogamat húzták injekció, gyulladás csökkentőket szedtem. Nyugodj meg! :)
2020. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kétoldali vesemedence gyulladással kezdtem a terhességet tavaly. 2 hét antibiotikum kúrán voltam túl mire kiderült hogy babát várok. A nőgyógyász nyugtatott meg hogy ennyire korai terhességnél semmi baj nem lesz :)
2020. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek 😊
2020. febr. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!