Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet fehérje a vizeletb...

Mitől lehet fehérje a vizeletben terhesség alatt toxémian kívül?

Figyelt kérdés

Eléggé aggódok. Pénteken kaptam meg a leletemet. A doki azt mondta kontrolláltassam le. Hétfőn megyek beutalóért, aztán az eredménnyel majd vissza az orvoshoz, de nagyon aggódok. Vettem itthonra tesztcsíkot, tegnap is és ma is kimutatta a fehérjét.

A vérnyomásom rendben van, 120/70 körül mozog, mérem rendszeresen.

Járt valaki így? Mi derült ki? Így nem lehetek toxémiás ha a vérnyomásom rendben van ugye?


2020. febr. 9. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:
31hkm
2020. febr. 9. 09:41
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Akár az is előfordulhat, hogy hüvelyváladék került a vizeletből, attól is lehet.Ezért is kért kontrollt az orvosod.Nem csodálom, hogy aggódsz, de azért ilyen egyszerű oka is lehet.Mikor a vizeletet viszed erre figyelj, hátha csak ennyi a probléma.Szurkolok.
2020. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre is, mert sok a folyásom, de direkt ezért lemosakodok előtte és középsugarasból veszek mintát. Úgyhogy ez szerintem már nem emiatt van sajnos.
2020. febr. 9. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Felfázás, betegség miatt is lehet akár fehérje a vizeletben.
2020. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyulladás miatt volt magas. Sürgősségire bementem, annyira fájt a hátam, a derekam, hogy csak sírva tudtam elviselni. Előtte egy hétig csak fájdogàlt, mintha meghúztam volna. A vizeletben magas volt a fehérje.
2020. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten ez miatt hívtam dokimat,védőnőt.Mondták nyugalom sajnos ebbe a terhességi korba már hiába tisztálkodunk alaposan akkor is elkerülhetetlen ,hogy folyás ne menjen a viseletbe.Nekem nézték a többi értékemet azok jók voltak.Úgyhogy nyugi nálad sincs gond.
2020. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!