Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan genetikai teszt,...

Van olyan genetikai teszt, ahol csak a baba nemet lehet kerni, hogy nezzek meg? Pl. PRENA-nal kihagyni minden mast?

Figyelt kérdés
Ugy tudom, a Prena a legolcsobb a genetikai vertesztek kozul, es a nemet is megmondjak kb. 95%-os pontossaggal, mig az ultrahang csak kb. 70%-ban megbizhato. Ha nemszeretnek genetikai szurovizsgalatot, viszont a ndmet szeretnem vertesztbol megtudni, arra letezik mar kulon teszt? Ha igen, mi a neve, es mennyibe kerul?

2020. febr. 10. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi olyan sürgős? Pár hét és magától is kiderül. Az emberek már semmire se tudnak türelmesen várni? :)
2020. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem a prenara 100%-ot mondtak. Jó 99-et. Amúgy nem. Olyat kérhetsz hogy a prenanal ne mondjak meg a nemet. De olyan nincs hogy csak a nemet kéred. Szoval itt a legolcsóbb ha csak down-t kéred akkor 80 körül van és megmondják a nemet is.
2020. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van az elsőnek, ez nagyon gáz. Ha más nemű, mint amit vársz, elveteted? Vagy miért ilyen sürgős?
2020. febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy a nemét tudni szeretnéd "sürgősen", de az nem érdekel, hogy egészséges-e..
2020. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a surgosseg a lenyeg, jo nekem a 16-20. het utan is, mikor mar az uh-n is latszik, tobb ismerosomnek is vegig mast mondtak biztosra uh alapjan, mint ami lett.
2020. febr. 11. 08:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden uh és a prena is fiút mondott. Fiú lett. Manapság azért ritka, hogy benézik. Az gyakoribb hogy nem mutatja rendesen magat, ezért csak tippelni tudnak.
2020. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem letezik ilyen teszt, ami csak ezt vizsgalja?


Az enlitett ismerosoknel nem takarta magat, az orvos meg ki is elemezte nekik, hogy mit latnak a kepen.

2020. febr. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!