Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetesen 22 cm-es szabályos...

6+4 hetesen 22 cm-es szabályos petezsákban szikhólyag, nem látható embrió - vajon ez oké?

Figyelt kérdés
Tudom, ne olvasgassak össze-vissza minden hülyeséget az interneten. De akkor is, azt olvastam, hogy a fogantatástól számítva már a 21-24. napon be kéne indulnia a szívműködésnek, én pedig már a 29. dpo-n vagyok számításom szerint, és még csak nem is látott embriót sem a doki. Ha később is fogant, maximum 1-2 nappal, de nem nagyon hiszem. Modern gép volt, hüvelyi uh, magánrendelésen. A doki eléggé pozitív volt, azt mondta, ez élő terhességnek számít, de embriót nem lát és menjek viszza 2 hét múlva. Próbálom nem beleélni magam, lehűteni a várakozásokat. Ha vannak itt szakértők: ez egyszerűen csak hülyeség és korán van még, vagy ez azért nem jó jel? Akik csak úgy átéltek/láttak már hasonlót: hogy alakult később a dolog? Megmutatta magát két hét múlva, vagy elment?
2020. febr. 11. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha már szikhólyag van (abból lesz az embrió, késöbb a baba), nem lesz semmi gond. Tudom, ilyenkor örökkévalóságnak tűnik 2 hét, de akkor már lesz szívhang is. Nekem annak idején kb. 7 hetes "terhességnél" üres petezsákot láttak szikhólyag nélkül. Abból nem lett baba.

A te esetedben lesz, hisz van szikhólyag.

Boldog babavárást!

2020. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen volt szívműködés.
2020. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen voltam elöször dokinál 10mmes szabályos petezsákot látott csak. 15 hetes kismama vagyok. Én is aggódtam, dr ha a pici élni akar, akkor élni fog. :-) rá 3 hétre kellett visszamennem és már dobogott a pici szíve. Azóta behozta a lemaradását is :-)
2020. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ez nagyon biztató. Az a tanulság nyilván, hogy ne olvassak össze-vissza mindenfélét, hagyni kell békében növekedni és nem folyton agyalni meg aggódni valamin.

Nagyon kellemes babavárást és/vagy babázást mindenkinek!

Ha valaki még szeretne írni, írjon! Nem muszáj csak pozitívat. Köszönöm.

2020. febr. 11. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok.Köszi,én már babázok. :))2 hónapos.Neked is minden jót.
2020. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, annyira félek. Eddig jól voltam, de most valahogy elkezdtem nagyon félni. 25-én megyek uh-ra... próbálok megnyugodni. Nincsenek tüneteim sem, vagyis nagyon enyhén, szóval még az sem nyugtat meg.
2020. febr. 21. 15:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, 8+4 hetesen (de inkább 8+0 vagy 8+1, úgy néz ki) már hallottam a szívét, 15 mm az ülőmagassága. Korán mentem... Ha még egyszer terhes leszek, eszembe sem fog jutni betöltött 7. hét előtt menni. Nagyon izgultam már a végére, nem jó ez így. Remélem, ilyen jól megy tovább minden!
2020. febr. 25. 14:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha hiszitek, ha nem, megint beleestem ugyanebbe 🤣 bár most nem tudom, mikor fogant, de olyan 6+5-re tippeltem aznap, hogy fogadott a doki (tegnap). Most azert embrió már volt, 3.2 mm-es es szabályos petezsakban van, de szívhang persze nem volt. De mar csak legyintek, hát persze, hogy megint megcsinálom ugyanezt 🤣 jövő heten megyek megint, de most nem parázok, biztos élő terhesség ez, csak időt kell adni neki.
2022. júl. 7. 08:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, es persze az előző terhessegemből itt van velünk a kisfiam.
2022. júl. 7. 08:23
 10/10 A kérdező kommentje:
7+0, 9 mm, szívhang 😁
2022. júl. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!