Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » One step 25ös tesztről vélemény?

One step 25ös tesztről vélemény?

Figyelt kérdés
15.dpo,negatív, viszont sok fura dolgot tapasztalok, pl. Késik 1 napja, jelét sem érzem hogy meg akarna jönni. Nekem mindig 1 héttel előtte jelentkezik a pms, tegnap és az előtt azthittem megfog jönni, mert olyan alhasi fájdalmam volt, de még semmi. Az alhasi fájdalom már szinte elmúlt, emellett még vannak jelek, émelygés, étvágytalanság, minimális mellérzékenység, teszt negatív. Múlthéten nőgyógyásznál voltam, 14mm-es méhnyálkahártyát látott, és mondta hogy el képzelhető korai terhesség. Teszt reggeli 1 vizeletből negatív lett. Lehet még ebből babó?

#terhesség #One step 25
2020. febr. 11. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyel normalis tesztet es megtudod. De 15 dpon talan mar ez a gagyi is kimutatna.
2020. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem, ma vettem 2 gyógyszertárit. Kíváncsi vagyok.
2020. febr. 11. 14:26
 3/16 A kérdező kommentje:
Furdalt a kíváncsiság, megcsináltam ez is 25ös,ilyen volt a gyógyszertárba. Mintha egy második csík lenne rajta. De az is lehet hogy csak száradási csík. Mielőbb ismétlem a tesztelést
2020. febr. 11. 17:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a tesztet!
2020. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Párom szerint nincs ott semmi. Ismerősöm szerint halványan látszik, de ez nem egyértelmű. Száradási csík lenne? Holnap szeretnék ismételni. Hétfő óta még nem jött meg, és jele sincs.

2020. febr. 12. 10:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy héttel előtte mindig jelentkezik a pms, az sem volt. Szombat - vasárnap- hétfő, éreztem alhasi fájdalmat, azóta ez elmúlt. 16.dpo,van rá esély hogy baba legyen belőle?
2020. febr. 12. 10:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Van ott valami. Es nekem rozsaszinnek is tunik.
2020. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bar 16. Dpon ennek mar erosebbnek kene lennie sokkal. Kb egyforma ket csiknak kene lennie. Lehet elindult vmi, de aztan megsem. Drukkolok azert!
2020. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Holnap reggel kiderül hogy ez az amit szeretnénk vagy nem. Egyébként ez tegnap délutáni teszt.
2020. febr. 12. 11:19
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2020. febr. 12. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!