Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első pozitív teszt? Üres...

Első pozitív teszt? Üres petezsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemvárt után 4 nappal negatív,majd 6 nappal erős pozi lett a tesztem.

Menses alapján 7+6naposnak kéne lennem,de mivel később lett pozi,így szerintem kb.7hét.

Az orvos hüvelyi uhal csak 1 8mm szabályos petezsákot látott.Azt mondta 5 6 hét.

De ez képtelenség,hisz hcg csak a beágyazódás után mutatható ki.Múlthét pénteken hcg 3000 volt.

Érdekelne,hogy aki biztosan tudta a beágyazódás idejét,annak hogy alakult a petezsák.Köszönöm


2020. febr. 13. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Később fogant.
2020. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,azt én is tudom.
2020. febr. 13. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos beágyazódási idő nincs, de meglehetősen szoros UH-kontroll mellett a "4-5. héten" 8 mm-es volt a petezsák (amiben, ha nagyon felnagyították, mintha lenne valami maszat), 8 nappal később sajnos nem mérték, kép sincs, csak egy villámgyors kontroll, ahol már van sejthető szívhang, majd újabb 5 nappal később pedig már 7,2 mm-es ülőmagasság (gép által számolt kor 6w4d).


Amit írsz, az szerintem tökéletesen megfelel az 5-6 hétnek. Itt még egyik napról a másikra is hatalmas változás van.

2020. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosra tudtam a fogantatást, mindkét terhességemnél, mert lombik volt.


Az elsőnél 5+5 napon 9mm petezsák, és szikhólyag látszódott. 6+5-nél két petezsák, két embrió szívhanggal.

HCG 4+4-nél: 2600 volt.


A másodiknál, egy babával 5+4 napon 7mm petezsák, sejthető szikhólyag.

6+4: embrió, szívhanggal.

HCG: 4+0: 92; 4+4: 615; 5+0:2050


Nálam így alakult.

Nálad szerintem még rendben lehet minden, ha tényleg később fogant.

2020. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen jó 5 6 hétnek,de teszt alapján már 7 hetesnek kéne lennie.Tehát amikor legelsőnek lett a tesztem pozitív/ugye előtte negatív 2 nappal/onnantól számolva 7 hetes kell h legyek.Mivel akkor lehettem 4 hetes,ahogy pozi lett.Szóval mondtam a dokinak,de azt mondja később fogant.....ami ugye részben igaz,de ha a tesztet nézem így se jó.2dokinál is voltam.Azt mondják szép szabályos petezsák...1 hét múlva co.

Még annyit,hogy teszt után 10 nappal gest.gyűrű susp.látható.Az az érzésem,hogy sajnos ez az üres petezsák így is marad😪

2020. febr. 13. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Van egy olyan mondás, hogy raktárra nem aggódunk, de látható, hogy te ezt nem ismered...

Tudsz bármit is tenni ha üres?

Nem. Magadat szivatod... 1 hét. Ha nagyon izgulsz hcg-t nézess 3 naponta.

2020. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze h nem.Csak azért írtam ki kérdést,hogy járt e vki hasonlóan.Azt mondjuk nem értem, hogy ha neked közöd sincs a kérdésemhez,akkor minek pazarolid az időd.7éve várunk a babára.Persze,h aggódik az ember.
2020. febr. 13. 16:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lombik babám van. Tudom milyen várni és aggódni.

Ezért mondtam, hogy menj többször uh-ra vagy nézess hcg-t, abból is látszik.

Többen megpróbáltak megnyugtatni. De te mint aki elkönyvelte, hogy ez a petezsák úgyis üres, bármit mond is bárki. Ugyanilyen esettel meg nem fogsz találkozni. Hasonlóval igen, ahogy már írtak is példákat. De az nem elég megnyugtató.

Döntsd el mit szeretnél hallani vagy hogy mit tudsz tenni azért, hogy megnyugodj. Mi nyugtatna meg? Engem pl csak a 2-3 naponta végzett hcg vérvételek nyugtattak meg amíg nem volt szívhang. Utána a heti egy uh a genetikai vizsgálatig. Azóta nyugodtam meg, hogy minden oké odabent. Pedig közben volt egy laparoszkópos műtétem is. Most vagyunk a 37. hétben. Most már teljesen csak akkor nyugszom meg, ha kint van.

2020. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az a baj a hcgvel,hogy ilyenkor nő az is.Persze nem feltétlen jó ütemben,de lehet hogy igen.Idegőrlő ez az egy hét,bár szinte 1000%ra veszem,hogy üres,de akkor is.Jobb lenne túlleni ezen az egészen.Tudod az első gyermekemnél 20 évesen,még minden simán ment,nem agyalogtam mi hogy van.Most már az ember h többet olvasott,tanult,jobban belelát a dolgakba...az aggodalom is nő.Azért azt nem gondoltam,hogy ennyire túlaggódok mindent.Gondoltam majd vizsgálaton mond vmit a doki,aztán ennyi.De amikor 2 hetes lemaradást mondanak,és h nincs itt gond,na az idegőrlő,mert tudod h az nem lehet.Ezért nem tudok megnyugodni sajnos.

Ha nem jól alakulnak a dolgok,már szemezgetek a Forgács intézzettel egy ideje,akkor bejelentkezek.

Gratulálok a babához!Hány évig próbálkoztatok?

2020. febr. 13. 18:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a menstruációm szerint 11 hetes terhesen mentem terhességmegállapításra és 7 hetes terhes voltam gép szerint.(nekem is később fogant)Annyi szerencsém volt, hogy már volt szívhang így ezt az idegesítő gyere vissza kontrollra részt megúsztam.Teljesen egészséges gyerekem született.Gondolom szeretnéd ezt a babát, ne mond magadnak folyamatosan ,hogy üres lesz.Bízz abba ,hogy nem.Menj vérvételre ahogy feljebb javasolták.
2020. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!