Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ (t) valamelyikőtök...

Használ (t) valamelyikőtök progeszteron krémet terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik fajtát, milyen adagban, és a terhesség hányadik hetéig?
2020. febr. 14. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom terhesen nem szabad elkezdeni, cska ha előtte is használtad akkor nem szabad abba hagyni bizonyos terhességi hétig, és fokozatosan kell abba hagyni.

Anno akartam használni teherbeeses segítségére és akkor mondták ezt az üzletben.

2020. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem krémet, hanem hüvelytablettàt (Utrogestan) 12. hétig.
2020. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utrot én is használtam a 14.hetig

Első vagyok

2020. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az Utro-ról én is tudok, de a kérdésem most a progeszteron krémre vonatkozik.
2020. febr. 15. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosok nem véletlenül írjàk fel az Utrot, és mondjàk, hogy nem szabad kenni a krémet. Persze azt csinàlsz,amit akarsz. Csak jószàndékból írom, h felejtsd el a krémet.
2020. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Teherbeeses elosegitesere es a terhesseg elso (asszem) 16 heteben hasznaltam es fokozatosan hagytam abba. A WTN Ciklusbarat a legjobb szerintem.
2020. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Panka08 ***** válasza:

Igen , mindkét gyermekemnél a Womens cream-et hasznàltam. Szakemberrel beszéltem meg , hogy miképp kell hasznàlni , szal nem hasracsapi amit ide leírok.Én mindkét gyerkőcnél 1-2 hónappja hasznàltam, direkt mert terveztük őket. Szóval a ciklus 12. napjàtól a 26. -ig napig kell hasznàlni , minden este tiszta làgy bőrfelületbe( könyökhajlat, csukló, térdhajlat, etc..) bemasszírozni 1,5-2 cm hosszan nyomott krémet. Ha pozitívat tesztelsz , azonnal folytatni az esti kenegetést , egészen a 12 hét végéig , majd pàr nap alatt elhagyni. Attól kezdve nincs szükség kívülről progeszteronra.

Most ha minden igaz , a 3. gyermekünkkel kezdem a 7. hetet( még dokinàl nem voltam). 1 hónapja hasznàltam még csak a krémet.

2020. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!