Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai hír, miszerint egy kétgyer...

Mai hír, miszerint egy kétgyerekes anyuka hasi görcsökkel mentőt hívott, és a mentőben derült ki, hogy szülni fog. Szerintetek tényleg előfordulhat, hogy egy, már terhességet és szülést átélt nő ne venné észere 40 hét alatt a terhességét?

Figyelt kérdés

#szülés #terhesség #észre nem vett terhesség #eltitkolt terhesség
2020. febr. 14. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen..


Általában pszichikailag elnyomják magukban..

Ilyen esetben a baba is bujkál.. plusz az esetek 90%-ában erre alkalmas testalkatú nőkkel esik meg..

2020. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen, létezik. Millió egy pszichológiai oka van.
2020. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor az elfojtás kihat mindenre? Menstruáció, magzatmozgás? A szervezet ennyire nem jelez? Vagy az elfojtás miatt az illető nem vesz róla tudomást? Pontosabban másra fogja a tüneteket? Ennyire be tud csapni az elme?
2020. febr. 14. 17:50
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
En nem tudom elkepzelni h egy baba nem mozog 9honapig, sajnalom. 2 gyerek utan talan csak meg tudja kulonboztetni h babot evett es a levego maszkal benne v az ott rugdosas.
2020. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Mozog a baba, csak nem annyira aktívan, simán bélmozgásnak hiszik. Ott van a youtubeon valamilyen Olgi története, ő is egy okos nő, mégse tudta. Családja se látta.

De egyébként 3.gyereknél már mondjuk gyanús, hogy nem tudta, vagy csak a tb-t játszotta ki...

2020. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Pont most olvastam én is... az én babám olyanokat mozog, hogy lehetetlen ezt bármi másra is fogni... Amikor kinyomja a kis lábát oldalt, ott vajon mire gondolt a kismama? oO Vagy rugdossa valami a hólyagját...
2020. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik TV csatornán megy a "nem tudtam, hogy terhes vagyok" sorozat.Ha csak a fele igaz az eseteknek, akkor is lehet ilyen helyzet.
2020. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk a mozgásra nézve el tudom képzelni, az én lányom is alig mozgott, inkább csak kitologatta magát, kízülről pl alig lehetett érezni, ha valaki rátette a kezét. De azért annyi minden egyéb is van, nehezen hiszem el, de ki tudja...
2020. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is olvastam a cikket. Nekem az jutott eszembe, hogy lehet még szoptatta a kisebbik gyermekét (bár nem írták mennyi idősek a gyerekei), azert nem hiányolta a verzését. Lehet szüles után nem fogyott le, ezért nem latszott rajta a varandósság, a magzatmozgást gondolhatta bélmozgásnak vagy fantommozgásnak is.
2020. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Nehezen tudom elképzelni, de lehet, hogy 200 kg és azért nem érzi.
2020. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!