Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. héten harántfekvésbe...

A 32. héten harántfekvésbe vágta magát a gyerek. Még befordulhat ugye?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg légyszi. Eddig fejvégű volt.

Tehetek valamit, hogy beforduljon?


2020. febr. 15. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a vége felé befordul.
2020. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az enyém végig mozgott, többnyire haránt farfekvésben volt. A végéig úgy maradt, császár lett. Most 28 hetes vagyok, mindig haránt feküdt eddig, szerintem nem is fog sokat változni.

Próbáltam praktikákat az elsőnél, de semmi nem használt. Most már nem trükközök. Bocs, hogy nem voltam megnyugtató.

2020. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is haránt volt 32 hetesen. Majd a 35. hétig faros. Most talán fejvégű lett, 10 nap múlva kiderül.

36 hkm

2020. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ van e helye még fordulni.Nekem 34-35 hetes terhesen már említést tett az orvosom a császárról(nagy baba volt) mondta, hogy szerinte itt már nem lesz semerre fordulás mert nincs rá helye.Végül is igaza lett.De császárra is csak a 40.héten írt ki(addigra harántból farosra fordult) szóval szerintem nálatok még bőven visszafordulhat rendes irányba.
2020. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem túl nagy baba. 1900 grammot becsültek neki a 31. hetes uh-on.

Igazából amiatt is aggódok, hogy a haránt mellett is faros. Tehát fent van a feje. Mocorog sokat , néha érzem, hogy középre rendeződik, de akkoris fent van a feje. Azzal se leszek előrébb ha farosba rendezi magát.

Nem tudom mi lesz ebből de rettegek a császártól. 😣

2020. febr. 15. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
32 hetesen tippelték a súlyát 2480g.(4kg született).Szerintem te még bőven reménykedhetsz.Olvastam praktikákat zseblámpázásról meg ilyenekről ,de nem mertem kísérletezni.Nem tudta az ember, hogy nem a köldökzsinór tekeredett úgy vagy esetleg rövidebb és azért nem bír máshogy fordulni.(mondani sose mondták, de nem akartam bajt csinálni).Ha netalántán úgy alakul, hogy császár lesz az se változtat azon, hogy lesz egy szép, egészséges babád.
2020. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A màsodik babàm a 34. hèten haràntban volt. Előtte 30 hetesen fejvègű volt. Nekem ő màr úgy is maradt, sajnos nem fordult utàna màr semerre. 😞 Csàszàr lett.
2020. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém a 38. héten fordult meg farosból fejvégűbe. :D igaz egy óráig tartott, mire átverekedte magát, de sikerült neki. 3430 grammal és 55 centivel született meg 2 héttel később, szóval nem volt se kicsi se nagy.
2020. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és a 32 hetes uh-n nekem is annyi volt, mint a tiéd kb., 1870 grammra becsülték akkor. 8as vagyok.
2020. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lanyom 35.hetig harantban fekudt.
2020. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!