Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Jan.16-an jött meg a menstruaciom, párommal 17-én és 18-án voltunk együtt védekezés nélkül. Ma, febr.15-én csináltam tesztet, ami pozitív lett. Mikor érdemes orvost felkeresni?

2020. febr. 15. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

2-3 hét múlva, azelőtt szerintem felesleges :)

Off: mensi alatt estél teherbe??

2020. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki.😊
2020. febr. 15. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Off2: Hogy lehetséges vérzés közben együtt lenni? Nekem az első 3 nap a legtöbb a vér..
2020. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem vészes, és páromat nem zavarja.
2020. febr. 15. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ejha, ez aztán a gusztus :)
2020. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát lassan mehetsz is dokihoz mert kb 2 héttel előrébb vagy mint átlagos esetben.

De ha tutira akarsz menni vársz még 2 hetet.

2020. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mensi alatt is teherbe lehet esni, elég gyakori, mert sokan nem tudják (nem a kérdezőre gondolok, csak egy korábbi kommentre reagálok). A gusztus az más kérdés, a mensi vége felé mi is együtt szoktunk lenni, Páromat nem zavarja. Amiért mégis ellenjavallt, az a fokozott fertőzésveszély. Amúgy meg a menstruáció egy természetes folyamat, sok nő akkor sokkal kívánósabb.


A kérdésre is válaszolva: ha nincs panasz (vérzés, görcs, stb), ráér a 7-8. héten menni (utolsó mensitől számítva). Mi ebben állapodtunk meg anno a dokimmal, és én is a 8. héten akartam menni, csak az 5. héten elkezdtem barnázni. Amúgy ráért volna bőven.


Gratula a babához! 😊

15 khm

2020. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

7es, tudom hogy teherbe lehet esni, csak olyan fura. Mármint nem a kérdezőben kételkedek hanem olyan hihetetlen ez az egész. Mikor elöször meghallottam csak lestem

2020. febr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!