Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek barna folyás...

Volt valakinek barna folyás 11 hetesen?

Figyelt kérdés
11+4 hetes terhes vagyok, tegnap egyoldali hasi fájdalom kezdődött, de csak néha-néha szúrt. Ma elkezdtem újra érezni, ráadásul pisilés után láttam hogy világos barna folyásom van. Volt már egy vetélésem, félek hogy valami baj van. Volt valakinek ilyen? Mit tennétek?
2020. febr. 17. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Orvoshoz mennék.
2020. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnapra van időpontom. Kivárjam azt, vagy menjek be még ma délután?
2020. febr. 17. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég a holnap, ha nem rosszabbodik a helyzet, de megnyugtatásként felcsörögheted a dokidat. Én 7. héttől barnázgattam, időnként piros pecsételés is volt. Kaptam rá progeszteront, meg pihenni kellett, de ilyenkor még mást nem nagyon tudnak csinálni, progeszteront is csak a 12. hétig lehet szedni. Ha el akar menni, el fog, ilyenkor általában amúgy is genetikai oka van a vetélésnek.

Nekem egyébként a méhszájon tapadt meg a lepénykezdemény, azért volt a vérzés, mint később kiderült, szóval a progeszteron semmit nem számított. Szépen elindult felfelé a lepény, most már hátsófali. 32khm

2020. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 11+1 hetes vagyok. Hát én biztos nem várnék holnapig, meg nem gyakorin kérdezgetnék hanem már rég bementem volna a klinikára, de te tudod.
2020. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 13+4 hetes, napra pontosan 12 hetesen volt először barna pecsételgetésem. Nekem is így kezdődött, hogy fél oldali késszúrás szerű fájdalom, plusz előző nap emlékszem, hogy egy napig hüvelyviszketés is volt. Bementem az ügyeletre, másnap pedig egy magánklinikára is, de sehol semmit nem láttak. Pihenést és Magnerotot javasoltak. Én alapból kaptam akkor a progeszteron kúpot még, mert lombikos vagyok. Két nap alatt elmúlt. Babák szépen nőttek, megvolt a 12 hetes uh is, aztán pár napja, 13+1 hetesen megint 1 napig viszketés (kúpot már nem kapom), majd másnaptól barna pecsételgetés 3 napig, ma még egy icipici volt, de semmi nem fáj. Holnap megyek dokihoz terhesgondozásra, megvárom azt, mert múlik és a baba jól van, magzati szívhangfigyelővel hallgatom.
2020. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mi újság? Én tegnap voltam magándokinál, megvizsgált és azt mondta, hogy gomba, kikezdte a hüvelyfalat és hogy a terheseknél ez gyakori.
2020. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mire mentem már visszaállt a sima folyásom. Az orvos is azt mondta hogy minden rendben van és szépen fejlődik, nem kell aggódni. :)
2020. febr. 20. 07:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Na akkor jól van! :D Csak olyan ijesztő tud lenni. Bár én másodszorra már annyira nem ijedtem meg, mint először. :)
2020. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!