Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is sokat izzadtok èjszaka?

Ti is sokat izzadtok èjszaka?

Figyelt kérdés

Mióta terhes vagyok egyre többször fordul elő, hogy alvás közben, vagy reggel úgy ébredek mindenem vizes. Még bugyit is kell cserélnem, hálóruhát is.


Nálatok is van, volt ilyen?


2020. febr. 17. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhesen is, de szülés után sokkal rosszabb volt
2020. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés után én is brutálisan izzadtam. Terhesség alatt nem annyira.
2020. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van de nem tudom miért és marhára idegesít pedig besem takarózok.
2020. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Remélem elfog múlni valamikor.
2020. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fú, szülés után katasztrófa volt, csatak vizesen ébredtem. De elmúlt hamar. Terhesség alatt nem emlékszem ilyenre.
2020. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem most az utolsó trimeszterbe kezdődött. Éjjel ki kell nyitnom az ablakot olyan melegem van. Nem is tudom hogy bírnám , ha nyáron lennék terhes. 🙈 De már nincs sok hátra. Amúgy persze , normális .


36hkm

2020. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 6 hetes terhes vagyok,de az izzadással már kb a 3. héttől küzdök. Mondjuk én nem éjszaka,hanem ha napközben bármit csinálok,kutyát sétáltatok,takarítok,úgy leizzadok mint még soha. Pedig sosem voltam izzadós.

Olvastam róla;teljesen normális terhesség alatt. A hormonok sok mindenre képesek :)

De legalább kapok egy kis ízelítőt,mert szerintem a klimax is hasonló lesz :)

2020. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én fővök le :) csatak víz a mellkasom, a cicim közt áll a víz. Hajnalban kap el, hogy melegem van és ki kell takaróznom. Napközben is többször van melegem, tél van, de vékony, tavaszi felsőkben tudok megmaradni. 27 hkm
2020. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!