Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas hő, elmaradt mensi,...

Magas hő, elmaradt mensi, negatív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, járt már úgy valaki hogy magas volt a hője, elmaradt több hete a mensije és mégis negatív volt a teszt?

A hőm 36.8-37.0 között ingadozik.


2020. febr. 17. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ébredési hőmérsékletről van szó.
2020. febr. 17. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A hőd nem jelent semmit. Ez a hőmérőzés kb. olyan mint a csontokból jóslás. Nemcsak terhességtől késhet. Ha negatív, nincs benned terheshormon. De úgyis lesz itt egykét hülye aki belédmagyarázza hogy csináj még nyóc tesztet mert neki is ilyen volt...
2020. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tobb hete elmaradt a mensid es orvosnal még nem jartal?? 😱
2020. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De megyek mindenképp, már nagyon zavar. Volt hogy 2 éve 70 napra jött meg akkor is voltam dokinál semmi elváltozást nem látott. KB 5 éve is volt ilyen akkor meg azt mondta hogy apró cisztákat mintha látna de nem biztos 😀 sokkal nem lettem beljebb.. Adott arra a valamire gyógyszert és útnak eresztett.

Kicsit aggódok hogy mi lehet ez.

A melleim nőttek szinte 2 naponta megjön érzésem van, puffadok folyamatosan, az ereim jobban látszanak a mellkasomon és állandóan olyan ételek és édességek jutnak eszembe amiket szinte sose ettem. Sose éreztem még így magam.

2020. febr. 17. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek terhes tunetek lennének akkor kene h hcg legyen a szervezetedben es akkor mar lenne pozi teszted.

Egy hormonpanelt erdemes lenne nezetni es endokrinológushoz is elmenni.

2020. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Pms tünet. Homerozest helyett inkább vizsgáltasd ki magad egy endokrinologussal. Ilyen hosszú ciklusnal lehet peteérés sincs.
2020. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 hét és esedékes a következő mensi..
2020. febr. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!