Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora fibrinogén szint...

Mekkora fibrinogén szint normális terhesség végén?

Figyelt kérdés
Normál tartomány 2.1-4 -ig.Nekem 5.61 lett, viszont azt olvastam normális az emelkedés terhesség végére, sőt kell is,hogy emelkedjen, szüléskor nehogy elvérezzen a nő, de nem tudom, hogy mekkora értékig jó/normális az emelkedés.Orvoshoz csütörtök reggel megyek, addig csak érdeklődöm.

2020. febr. 18. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van valamilyen alvadasi problémád ami miatt fibrinogént néztek?



Az alvadasi értékek eléggé elmásznak terhesség alatt, pl az apti tipikusan alacsonyabb szokott lenni a normálnál.

2020. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen problémám,csak mivel az első terhességem hellp-pel végződött, a biztonság kedvéért vérhigitót szúrok 20. héttől és most a 36. heti nagy vérvételen kért egy ilyet a doki,és igazából csak ez az egy dolog az ami eltér.
2020. febr. 18. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 5,61 jó. 4-6 között kellene lennie a terhesség végére. Ha normál tartományban marad, az nem jó, mert gyakori a transzfúziót igénylő vérzés.
2020. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, minden rendben volt? Nekem 6,1 lett ugyanezzel a normál tartománynál. Holnap jutok dokihoz, addig... Olvasgatok. Köszi
2022. ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Igen minden rendben volt
2022. ápr. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!