Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnal óta fáj a gyomrom....

Hajnal óta fáj a gyomrom. Lehet a baba miatt? 25 hkm

Figyelt kérdés
Hajnali 4-kor felkeltem pisilni és mikor visszafeküdtem akkor éreztem hogy fáj. Nem is tudom pontosan behatárolni és leírni az érzést, valahol a gyomrom tájékán. Van amikor jobban érzem aztán van amikor szinte semmit. Lehet a baba miatt?
2020. febr. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?Nem vizesedsz nagyon?Lehet teljesen triviális oka is,viszont komoly promlémára is utalhat a gyomortájéki fájdalom.Ha nem múlik el holnapra megér egy telefont az orvosnak.
2020. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe mint az elsőnek. De főleg azért mert nálam ez nagy bajt jelentett. Viszont egyáltalán nem biztos hogy nálad komoly gondra utal. A vérnyomásodat mindenesetre figyeld.
2020. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
121/82 a vérnyomásom. Időközben átment a hasamra ez a hébe-hóba érzett de nem túl pontos fájdalom. Talán mostanra elmúlt. Holnapra szerencsére éppen van időpontom.
2020. febr. 18. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,igen nálam is nagy bajt jelentett (hellp), de még egyszer írom ez nem feltétlenül igaz, több mindent is figyelembe kell venni, van-e más tünet, esetleg fehérje a vizeletben stb.Majd írj, hogy mi volt kérdező.
2020. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem faros a baba? Nekem akkor volt nagyon nagy fájdalmam egy egész éjjel át mikor befordult a baba. Nekem 30-31.heten volt. Másnap elmentem a dokihoz , egyből mennem kellett vérvételre , de minden rendben volt. Úgyhogy valószínű a be fordulást éreztem! 😊
2020. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!