Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy nem reggeli rosszullét ei voltak, hanem esti?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hetes leszek, eddig semmilyen tünetem nem volt, ismerősök irigyeltek is emiatt, de ma egy másfél órája folyamatosan hányingerem van, fáj a fejem, néha jön egy-egy büffi is. Mással is volt így?
2020. febr. 18. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig esti rosszulléteim voltak, délután kezdtem érezni, hogy rosszul kezdek lenni(hányinger, émelygés, sok sav stb) aztán estére már minden bajom (fejfájás, hányás) volt. Mindkét terhességem alatt így volt 7,8héttől kitartott a 16-20.hétig.Kitartás.
2020. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész nap volt émelygés. Este főleg akkor voltam rosszul, ha nehezet vagy savasat ettem pl. paradicsomszósz, narancs. A savasság is okoz hányingert, diszkomfort érzetet.
2020. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 10. héttől voltak egész napos rosszulléteim.

A 20-ik hétig tartott, de a végére már totál megszoktam. :D

Kitartást, lehet, hogy szerencsés leszel és hamarosan elmúlik!

2020. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam úgy kezdodott, hogy mindig csak este voltam rosszul. Kb a 11 héttől pedig egesz nap tartott a rosszullet. :/
2020. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Napközben semmit sem éreztem, aztán mikor haza értem a munkából 4 és 5 óra után mindig hánytam... Egészen a 13-14.hetig volt így nekem.
2020. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Esti rosszullét,a gyomrom kavargott de iszonyúan plusz a kocsi közelébe se mentem. Ha csak gurultunk már húznom kellett le az ablakot,valamiért nem bírtam az autózást a 9. Hétig.

A hányingerre a szülésznőm javasolta hogy sétáljak egy kicsit a hidegebb levegőn és tényleg segített (ősszel voltam az első trimeszterben)

2020. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább este émelyegtem, főleg fürdés után mikor lefeküdtem. Szerintem a meleg víz, pára kavarta fel a gyomrom. Hányni nem hánytam 1x sem.
2020. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél úgy kezdődött, hogy délután, este kezdtem rosszul lenni. Aztán egy, másfél hét alatt állandósult a dolog. De mikor elmúlóban volt is az esti tartott ki legtovább.
2020. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is délután kezdődött.


Leszalltam a vonatról munka után és puff :)


Igaz én csak öklendezésig jutottam, mindkétszer este 21 körül.


Nappal jól voltam, nem is vették észre a terhesseget, 11.heten én mondtam el.

2020. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. Héttől kezdődtek az esti òrákban, majd szép lassan 1-2 hét alatt egész naposak lettek. 18 hetesen lett jobb, most 21 hetesen mùlt el szinte teljesen, kivéve ha éhes vagyok nagyon, akkor elkezdek émelyegni.
2020. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!