Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség sokszor operált...

Terhesség sokszor operált méhhel. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Eddig 5x operálták a méhem. Keresztbe, hosszába, méhtesten, méhnyakon; minden összejött...

Végül egy nagyon problémás terhességből született egy kislányom; így -hál' Istennek- még egy császárral is bővült az előzményeim sora.

Nagyon szeretnénk kistesót a kislányomnak. Bár eddig még nem jött össze; érdekelne, hogy van-e még itt valaki, akinek hasonlóan sokszor operálták a méhét, mégis terhes, vagy szeretne teherbeesni. Tudom, hogy kockázatos; de szeretném megpróbálni.

Van itt valaki hasonló helyzetben?


2020. febr. 18. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászodat kérdezd ki ezzel kapcsolatban ő biztos jobban fogja tudni. Pont valamelyik nap olvastam, hogy elég egy császár is, ha pont a heggnél akar megtapadni a baba akkor nem fog neki sikerülni, szerintem csak ennyi a kockázat.
2020. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az orvosom támogató ebben a kérdésben, de nem vetít előre semmit, hogy mire számíthatok.

Rákérdeztem erre egyenesen, de csak annyit mondott, hogy egyszerre egy dologra koncentráljunk, mivel csak lombikkal tudok teherbeesni -azzal sem megy egyszerűen-; és amikor majd sikerül, akkor fókuszálunk a kihordásra.

Azt mondta, hogy ne görcsöljek előre olyanon, ami még nincs is. Ha probléma lépne fel a terhesség során, akkor elég, ha Ő agyal majd azon, hogy mi, hogy legyen.

2020. febr. 26. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!