Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jelenleg 5 hónapos...

Csonka.001 kérdése:

Most jelenleg 5 hónapos vagyok s fogytam 6kg. nem jelent rosszat? Nincs valami probléma? Volt e már valaki így hogy terhesége alatt fogyott? S ha igen lett valami baj a kicsivel?

Figyelt kérdés

#Thrt.
2020. febr. 19. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány kgval kezdted?
2020. febr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mivel majdnem 180 cm vagyok halistenek nem látszik de 110 kg. S most vagyok 104 nem sok híján mingyárt még egy kg lemegy. Szerinted ez a fogyás egészséges?
2020. febr. 19. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen akinek nagy túlsúllya van nem gond.
2020. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhességem alatt fogytam, majd utána szoptatás alatt is.
2020. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, a baba mindent elvesz a te szervezetedtől. Én végig hánytam, a lányom mindig annyit nőtt, amennyit kellett neki, nulla kaja mellett, én vashiányos lettem, tönkrementek a fogaim.
2020. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlsúlynál nem probléma, sőt; javasolni szokták az egészségesebb étkezést, aminek ilyen esetben eleve fogyás a végeredménye. Szóval ha eszel, csak másképp, és ezért fogysz az nem baj. A bevitt táplálékból a babád is megkapja, ami kell neki. Nem kell kettő hellyett enni azért mert valaki terhes! A minőségre kell nagyobb hangsúlyt fektetni a mennyiség helyett. Az a babának is sokkal jobbat tesz.
2020. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi azt, ami neki kell. Neked meg 110 kilóból bőven lehet fogyni, semmilyen káros hatással nem lesz.
2020. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tulsulyos vagy,nem baj ha terhesen fogysz
2021. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!