Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "mindjart meg fog jonni"...

A "mindjart meg fog jonni" erzes mikor mult el nalatok?

Figyelt kérdés
Meg nem tudom h sikerult-e, 2nap es kiderul, de kb ovu ota fajdogal a hasam es nem emlekszem az elozo 2 terhessegnel mikor lett jobb. Az tuti h nem fajt a hasam vegig. Kinek h alakult?
2020. febr. 19. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem "mindjárt megjön" érzésem volt, hanem egy furcsa feszítős érzés, amilyen még soha nem volt. Sejtettem is, hogy sikerült. Nekem 1 hét múlva múlt el, most már szinte semmit nem érzek a hasamban furát, 7+5 hetes vagyok.
2020. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, neked volt mellfeszülésed?

Én is nemsokára nem várom, az első terhességemkor volt mellfeszülés (de akkor mensi előtt is), amióta szültem nincs egyáltalán mensi előtt sem, ezért nem tudom mit kéne éreznem... :D

2020. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok, képzeld, az sem volt. Pedig menstruáció előtt amúgy mindig szokott lenni, de amikor teherbe estem, nem volt semmi. A mellem másfél héttel a pozitív teszt után kezdett fájni, most már szabályosan megőrülök tőle :/ de a nem várt környékén abszolút semmi nem volt.
2020. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Akkor még van remény nálam is, csak mindenki annyira írja ezt a cicifájdalmat, hogy kicsit megijedtem h kb ez ilyen törvényszerű...
2020. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor megkellett volna jönnie onnantól kezdve 1 hétig. Utánna még sokáig szurkált/feszült.
2020. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!