Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek aki esetleg...

Van koztetek aki esetleg hallott olyanrol, hogy csak verbol tudtak kimutatni a terhesseget, vizeletbol nem?

Figyelt kérdés
Szemelyes tapasztalatokra is kivancsi vagyok , ha esetleg volt valakinek hasonlo.

#teszt #verbol hcg
2020. febr. 19. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen nem létezik. Ha negatív a teszt bele kell törődni, hogy az a hónap nem sikerült.
2020. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy,hogy bar nem a kerdesemre de valaszoltal. Kepzeld en most pont ebben a helyzetben vagyok es sorstarsak tortenetere lettem volna kivancsi. De meg jo,hogy ilyen nincs 😀
2020. febr. 19. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Milyen helyzetben? Hogy korán tesztelsz? Mert csak akkor mutatható ki vérből és vizeletből még nem, ha türelmetlen vagy és nem bírsz várni a kimaradtig. Igen, kedves voltam, mert normálisan válaszoltam a kérdésedre ;)
2020. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy honnan szeded ezeket az informaciokat 😂


7 hetes terhes vagyok es a mai napig negativ a teszt de vervetelem megallapitottak a terhessegemet.


Milyen lehet az amikor nem vagy kedves , hmm 😀

2020. febr. 19. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a veséddel baj van. Nem választja ki a hcg-t.
2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. 6 hetes voltam. Műtétre mentem volna, és főorvos konziliumon közölték velem, hogy terhes vagyok. Aznap reggel csináltam tesztet. Negatív lett. A vérvétel meg már kimutatta rendesen. Azt viszont nem mondták, hogy a veseimmel baj lenne 🤔
2020. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is ismerek ilyet, nagy pocakkal is teljesen negatív volt a tesztje. Valóban arról van szó, hogy a vese valamiért nem választja ki a hcg-t, de amúgy ez nem baj olyan értelemben, hogy nem vesebetegseg.
2020. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Hallottam már ilyet



Egyre figyelj


A következőt sem fogja kimutatni!

2020. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam már ilyet, neki a 15. héten lett pozitív 😀


Most én hasonloba vagyok, elég sok tunetem van 3 hete késik, mensi időbe barna maszatolás volt csak . Jövőhéten vérvétel 🙂

Hanyadik héten mentél vérvételre?

Gratula a babához:)

2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
#1: kicsit legyél nyitottabb a világra, tájékozódj.
2020. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!