Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség, vagy más...

Qwert2 kérdése:

Ez lehet terhesség, vagy más probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
14-én volt egykevés vér a wc papíron,fájt is a hasam,gondoltam megjött,felraktam egy tampont,kb 1csepp barnás vér volt rajta,azóta semmi.Azóta a hasfájásom is abba maradt,2napja meg akarok fagyni úgy fázok folyton.Valaki volt már így?Nyilván el megyek dokihoz,de érdekelnének a személyes tapasztalatok.

2020. febr. 19. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellene megjönnie a menstruációdnak? Mert ha már ideje lenne, akkor vegyél tesztet.

14-én lehet hogy köztes vérzésed volt, ovulációd vagy bármid. Jó lenne tudni, hogy hol tartasz a ciklusodban.

2020. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Nekem minden terhességemben az első jel az volt, hogy vagy rázott a hideg, vagy légszomj jött rám
2020. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mivel nem jön meg mindig ugyan akkor így pontosan nem tudom meg mondani tegnap ma holnap nálam nem lehet tudni,van,hogy 30napra jön meg van hogy 35 van hogy 38.Mostanában kellene megjönnie,voltam együtt a párommal,de nincs baba projekt,persze nem védekezünk,de belém sem élvezett....Aggódom,és nem amiatt,hogy terhea vagyok hanem amiatt,hogy valami más baj lehet :(
2020. febr. 19. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
14.én lehetett beágyazódási vérzés is ha összejött a baba! Vegyél 10-es vagy 12-es érzékenységű tesztet
2020. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát de ugye nem próbálkoztunk,szóval nem ment élesbe a dolog.De veszek majd holnap mindenképpen.Köszi a választ!!
2020. febr. 19. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól mert nem direkt próbálkoztak, meg nem ment élesben a a dolog, ahogy te fogalmazol, attól még nagyon is lehetsz terhes. Te mondtad, hogy nem védekeztek. Ez amúgy hihetetlen, hogy még mindig el kell mondani, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2020. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod 10év alatt nem lettem terhes az előváladéktól miért pont most lennék az!? Szóval na,ezt hülyén fogalmaztam meg,de akkor lehetett volna már ilyen de nem volt.
2020. febr. 19. 18:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet 25ös érzékenységűt most este negatív lett.
2020. febr. 19. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól ha 30éve kelsz át az úttesten mindennap és még nem ütött el autó, nem jelenti, hogy soha nem is fog
2020. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez így van,de a teszt szerint nem történt baleset,azért köszi a válaszokat,majd elmegyek dokihoz.
2020. febr. 20. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!