Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte úgy terhesség...

Más is érezte úgy terhesség alatt, hogy "agyvérzést" kap a kérdésektől, tanácsoktól? Illetve a "pocaktaperolás"?

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon szeretek beszélni minden terhességgel kapcsolatos dologrol , viszont más rokonnal nem pl. Anyós , és idegesítenek a kérdései , mozog e már , ezt érzem e , azt érzem e ,ő ezt csinálta , azt csinálta stb. Én valamiért nem szeretek a terhességről beszélni így nyiltan, kivéve mint írtam a férjem. A másik a hasfogdosás..hogy álltatok hozzá ,ha kérdés nélkül elkezdték taperolni a hasatokat ? Nekem ezek kellemetlenségeket okoznak és igyekszem kerülni az olyan szituációkat amikor ezekre sor kerülhetne. Azt érzem ,hogy nem akarom ,hogy mindenkinek belelátása , beleszólása legyen a terhességbe , én úgy érzem ez kettönkre tartozik , nagyszülők pedig most csak mellékesek.


25 hkm


2020. febr. 20. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szülés után jönnek még cifrábbak. Amikor kézmosás nélkül tapizzák a babát, mellette gyújtanak rá, magukra öntenek egy üveg parfümöt, ültetik az ölükben a 2 hónapost, és neked mindenkire rá kell szólnod valamiért. MINDENKIRE! :/
2020. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem érdeklődnének, akkor meg az esne rosszul.

Kolléganőm volt ilyen, mint te, elküldött jóformán a pi.csába.

Utána már nem volt kedvem kérdezni semmit.

2020. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor készíthetem az idegeimet... :)
2020. febr. 20. 21:16
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem küldök el senkit , csak rettenetesen zavar. Engem nem zavar ,ha nem érdeklődnek , ha valami van azt én úgyis közlöm.
2020. febr. 20. 21:17
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
#4 Mondjuk szerintem kedvességből érdeklődnek, egy babának mindenki örül. De te tudod!
2020. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

28 hetes vagyok.

Eddigi rövid tapasztalataim:

Anyukám már akkor fogdosta a hasam, mikor még csak 8 hetes voltam. Mikor kb 3. alkalommal megfogta a hasam, a mellem és a combom erélyesen rászóltam, fejezze be, nem háziállat vagyok. Mindig taperolt, mert változott a testem. Nekem olyan volt, mintha molesztálna. Más ha a párom csinálja. Bár ő se fogdos csak úgy.

Tesóm ha hozott vmit, akár egy vagy öt kiló volt, leszidott ő felhozza, mert nehéz. Meg mindig okoskodik, mint aki szült már, miközben nem. Mindenféle hülye videót küld, nem is értem hogy talál rájuk.

Anyósom lecseszett az elején miért iszok szörpöt. Már csak azert is ittam. Leszállt akkor rólam. Múltkor kitalálta, vagyis olvasta, csak a 7. hónapig szabad a magzathoz beszèlni, mert utána káros, a születésre keszül. Szóljak ha mozog, figyeljem. Meg ehhez hasonlók.

Apukám, a barátnője, apósom normálisak. Nem beszélnek hülyeségeket. Max érdeklődnek.

2020. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem van egy szinte a kedvességből érdeklődésnek és van amikor már sok. Nyilván ,ha valaki megkérdezi hogy vagyunk ,miujság , mozog e stb szívesen válaszolok. De van egy határ.
2020. febr. 20. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Hú hát nekem hál istennek random idegenek nem tapizták. A rokonok is megkérdezték szabad-e. Kivéve anyósom. Na ő még puszilgatni is nekiállt. A falra másztam tőle. Hál istennek vagy 3szor találkoztunk a terhességem alatt.

Viszont mióta megszületett néha az agyvérzés kerülget. Kézmosás nélkül cigis kézzel taperolják a kicsit hiába szólok. Mindenki baromi okos. Mindenki jobban tudja mi baja a gyereknek. Rendom nénike belemászik a babakocsiba. Jönnek a bezzeg régen emberek és még sorolhatnám. Készítsd az idegeid.

2020. febr. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesített. Ne fogdosson,ne adjon kéretlen tanácsot, ne kérdezgessen és ne tegyen megjegyzést senki, aki amúgy nem tenné.


Az egyik válaszolót valószínű azért küldte el melegebbre a kolléganő, mert a terhessége előtt pont leszarta, hogy van, mi van vele. Álszent és felesleges.

Én sem viseltem el azokat a munkatarsakat, akik csak a terhességem okán kerdezgettek..

Szülés óta viszont jobb, nem nagyon járok emberek közé.. 😀

2020. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek , megnyugodtam ,hogy nem feltétlen én vagyok a gyöker 😀
2020. febr. 21. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!