Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy megértse...

Mit csináljak hogy megértse anyukám én nem vagyok terhes? Késik és csináltam tesztet ő meglátta a kukában.

Figyelt kérdés
Van barátom tud róla és szokott nálam aludni már 2 éve vele vagyok. Mikor szexelünk mindig védekezünk csak azért csináltam tesztet hogy megnyugodjak. Negatív lett anyukám mikor kiszedte a kukabol nem tudom mit látott rajta de ő biztos benne hogy terhes vagyok. 19 éves vagyok

2020. febr. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Csinálj egy másik tesztet, amikor ő is ott van.
2020. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Gyereket.
2020. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Mondd neki hogy majd november körül kiderül kinek volt igaza. Fogadj vele pénzben.
2020. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem higgyen amit akar. Mit foglalkozol vele?
2020. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Biztos negatív volt?

Az első terhességemnél én is kidobtam a tesztet, mondván negatív. Csakhogy nem vártam meg azt a pár percet. Mivel éreztem, hogy vmi más, így este kiszedtem és + volt. Másnap újra teszteltem és 1 percen belül + volt.

2020. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretné, hogy az legyél?
2020. febr. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Az szívás. Amikor én negatívnak láttam a tesztemet és kidobtam a kukába, hazajött a férjem és ő is kihalászta, és addigra pozitív volt. (kiderült, hogy kevés volt a festékanyag a tesztben, több időbe telt, mire a vizelet beszinezte a csíkot)


2 éves a lányom.


Ahelyett hogy leordítod anyukád fejét, hogy de hát biztos nem vagy terhes, inkább még kellett volna kérni, hogy mutassa meg, mit látott rajta, amiből azt gondolja, hogy terhes vagy.


Én biztos, hogy csak akkor lennék nyugodt, ha csinálnék egy új tesztet, amit nem dobok ki, hanem ott hagyok szem előtt, és ha másnap is negatív akkor oké.

2020. febr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok teszt 5 vagy 10percig érvényes, tájékoztatón is fel van tüntetve, hogy dobja ki a kukába a tesztet, mert hamis értéket mutat a megadott időn túl! Volt, hogy ott hagytam szem előtt egy negatív tesztet és igencsak halvány pozinak tűnt 2ora múlva, de nem, nem vagyok terhes!
2020. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tesztelj mégegyszer,hogy anyukád jelen van és eredménnyel várj
2021. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!