Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ételek? Bővebben lent.

Ételek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok ti milyen ételeket fogyasztottak a várandósság elsejétől a végéig? Mi az ami nem ajánlott? Olyat pl hogy sült kolbászt majonézzel lehet enni? Azt kívánom állandóan :D
2020. febr. 21. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
*fogyasztottatok
2020. febr. 21. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindent lehet kb. Amit nem az a véres hús, a lágy / nyers tojás, lágy sajt.

Szóval eheted a kolbit, csak süsd meg jól, és ne házi majonéz legyen mellette :)

2020. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy állati eredetű ne legyen nyers. Pl tojás. A majonézben talán tojás por van, de a háziban nyers.

Tiramisu, sushi, lágy tojás, steak, stb. Ami szalmonella gyanús lehet azt ne.

Illetve mondják a csípőset is, de azt nem tudom miért..

Én úgy ettem ahogy előtte, csak a korábbinál több zöldséget salátát.

2020. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden eszek amit megkívánok , amit meg nem ajánlanak pl. Lágytojás , nyershús ,mint a tatár , sushi , ezeket amúgysem ettem meg eddig sem. Nyugodtan eheted a sültkolbászt jó kis mustárral fehérkenyérrel, de a majonézt is eheted ,mert a bolti sehol nem látott tojást , nekem is ez volt a vacsim 😂 Sőt a tescos baconos stanglit sem vetem meg ;) Ami jól esik ,nyugodtan edd meg , tényleg csak azokat kell kerülni ami nyers és nem biztos az eredete

Jah és nyugodtan ehetsz májat is , tele van vitaminnal , köztük legfontosabb a vastartalma :) Sajtot is ehetsz nyugodtan , én imádom ,szóval majdnem mindennap porondon van , de a kék és egyéb penészes sajtok is kerülendők ( vesztemre 😀 ).

2020. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!