Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » .8 hetes terhes vagyok és...

.8 hetes terhes vagyok és nagyon rosszul vagyok elég sokszor hányok de az émelygésem állandó már nem tudok mit tegyek ha volt valaki hasonló helyzetbe irja meg neki mi segitett?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az idő. Most 12 hetes vagyok de még mindig tart, bár már jobb, nem hányok csak iszonyúan émelygek.
2020. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi. Lassan 12 hetes vagyok, még mindig rámtör időnként az émelygés, hányás, de azért már jobb, mint volt. Kitartás!
2020. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valóban türelem. Én 16 hetes vagyok, progeszteront is kellett szednem az elején. Kb. A 13. hét környékére kezdett csillapodni (a 12. Héttől nem szedtem a gyógyszert). Előtte, ami kicsit enyhített, az a kevés kóla, gyömbéres cukorka. Ha este ettem, reggel rosszabb volt a hányinger. Ne hagyd ki a reggelit! Mindig legyen valami a gyomrodba, még ha nem is kívánod. És tarts ki :)
2020. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak az idő..14 hetesen enyhült, 18 hetesen mùlt el. Bár ha nagyon éhes vagyok most is előjön. 21 hetes vagyok. Kitartás!
2020. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul vagyok! A kóla segít!
2020. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 14+1 hetes vagyok és 12+3 hetesen múlt el a rosszullét, de mint akinek elvágták. Előtte viszont állandó, egész nap tartó fáradtság, hányinger, émelygés, ételundor, ami igazán 9 hetesen kezdett eldurvulni, de olyan szinten, hogy a 11-12. héten már szinte egész nap nem tudtam enni. Volt, hogy napokig az ágyból sem keltem fel. Rajtam sem segített semmi, csak a bűvös 12 hét.
2020. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat èn se birok sokszor àgyból sem felkelni remèlem 12 hèt utàn jobb lesz mert màr nem bírom sokàig
2020. febr. 21. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbér tea meg a Cola egy kicsit segített. De amúgy tényleg az idő. Sokszor egyél keveset. Igyál hideget kicsi kortyokban
2020. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megfigyeltem, hogy ha savasító ételt ettem, akkor jobban émelyegtem. Kerüld pl. a szénsavast, a narancsot, savanyúbb gyümölcsleveket, paradicsomszószos ételeket, fűszeresebbeket, étcsokit.A hideg cola nekem is segített, meg folyamatosan eszegetni, már felkelés után is pl.kekszet, ropit, puffasztott búza/rizs stb..
2020. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem a popcorn és a citromos víz rengeteget segített! kitartás, el fog múlni.
2020. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!