Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hólyaghurutra Monural port...

Hólyaghurutra Monural port írt fel a háziorvos. Azt mondta ez az egyetlen terhesség alatt szedhető antibiotikum a felfázásra. Valaki használt már ilyen első trimeszterben?

Figyelt kérdés
7.hétben vagyok. Kicsit félek ilyen korán egy ilyen erős gyógyszert használni, viszont nagyon begyulladt a hólyagom...
2020. febr. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, én használtam már ezt, ugyan nem terhesen. Semmi problémát nem okozott. És azt nem árt tudnod, hogy egy kezeletlen húgyhólyaghurut sokkal nagyobb káros hatással lenne rád és okozna nagy bajt, mint egy antibiotikumos kezelés. Ha indokolt, akkor terhesen is szoktak adni és kell is antibiotikumot szedni. Egy fertőzés-gyulladás sokkal nagyobb szövődményekkel járhat.
2020. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod, a házi orvosod jol mondta. En is kaptam terhesen. A kezeletlen holyaghurut rosszabb.
2020. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Most kicsit megnyugodtam 🙂

Én is szedtem már régebben ezt a gyógyszert. Pont azért kételkedtem picit mert tudom milyen erős.

2020. febr. 21. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Czeizelnek van a 9honap musora a youtube.on, van olyan resz ami a gyogyszerekrol szol! Nezd meg!

Nincs miert aggodnod!

2020. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!