Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epph pozitiv lett a teszt es...

Epph pozitiv lett a teszt es minimalisan barnazok/tam, de ma kellene megjonnie?

Figyelt kérdés
Elozo 2 terhesseg progeszteronnal lett megtartva 6.hettol (barnaztam), de ha most bemennek az ugyeletre kirohognenek h mit akarok, csak megjon a menzeszem? Mi az a terhessegi het amikor mar terhesnek szamitasz es nem csak kesobb menstrualonak? Dokim persze 2 het mulva tud fogadni, nem tudom mi legyen. Nem verzek, ez biztos.
2020. febr. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerni kellene hcg vervizsgalatot, es ha az igazolja a terhesseget akkor mar foglalkoznak veled, valoszinuleg utana ket naponta kell kontroll. Sajnos en minden rosszat megtapasztaltam mar. Pozitiv tesztek verezgetessel volt hogy mehen kivuli volt volt hogy csak kemiai terhesseg
2020. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint terhes vagy? Jól értelmezem?

Egyébként ki a fenét érdekelne, hogy mit mondanak ha bemegyek az sztk-ba nőgyógyászati rendelésre, hogy van egy pozi tesztem plusz barna folyás?

Gyerek az első!

Csak azért írom mert a 3.gyerekemmel így voltam még 5 hetes terhes se voltam mentem mert barnás véres folyás volt.

Nem zavartak el..

2020. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, van pozi tesztem igen, de ma kellene megjonnie, tehat nem 5 v 6hetes vagyok. Pajzsmirigyemmel van problema.
2020. febr. 21. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a második gyerkőccel jártam így de még szoptattam javában az elsőt, plusz pajzsmirigy alulműködő vagyok. Pozitív teszt, kis barnás vérzés, ügyelet. Benntartottak méhen kívüli terhesség gyanújával, mert bent nem látszott nyilván egy 4 hetes terhesség. 2 naponta vérvétel,kb.ennyi,meg pár nap múlva újra ultrahang. Ott már látszott, de a vérzés is közben elmúlt.

Utólag kb.felesleges volt bemenni, de mivel véreztem, első az, hogy nézzenek meg,inkább ott vagyok 5 napot feleslegesen, mint későn bejutni, ha baj van. 7.hétnél látszódott hematóma, valószínűleg ez miatt volt, de a lányom nagyon jönni akart, uh már azóta lassan 6 éves... 😊

Mennyire pozitív az a teszt? Jól látszik?

Én fognám, be vinném, aztán mondjanak valamit. Lehet hazaküldenek, de te mindent megtettél!

2020. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is hasonloan jartam az elsonel, bementem a korhazban, csinaltak uh-t (4+5 lehettem)semmi nem latszott,vettek vert, HCG-t neztek, majd mondtak 2 nap mulva menjek vissza. Addigra megjott rendesen, es a masdik vervetel HCG mar minimalis volt, elveteltem. Ra honapban terhes lettem, lett egy fiam. 3 honapja, szinten pozitiv halvany teszt nemvart napjan, ra 3 napra megjott, teszt negativ. Nem mentem korhazba. Semmi elonyom nem volt eloszor sem.
2020. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vegul en sem mentem mert azota kitisztult es fajdalmaim sincsenek, remelem igy marad. Koszi a valaszokat!
2020. febr. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!