Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keddre vagyok kiírva, szülés...

Keddre vagyok kiírva, szülés elött pár napba ki mit érzett? Kinél, hogy volt?

Figyelt kérdés
Éjszaka alig aludtam,dagadnak az ujjaim,gyomorégésem van,torkom is ég gondolom a sav miatt bár nem nagyon,mocorog a baba de már úgy lennt érzem,és a hüvelyemnél szurkál.Ahogy fordulok az ágyba görcsölgetek.Mire számithatok?
2020. febr. 22. 05:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Most már bármikor jöhet a baba, az biztos. Figyeld a görcsölést, lehet, hogy már készül valami.

Ha tudsz inkább még pihenj, aludj.

2020. febr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha görcsölget jóval hamarabb meglesz az keddnél.
2020. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem éreztem


Ennek ellenére en is keresem a tüneteket..


Nekemis kedd a 2. Babával a terminusom.



Nagyon nem alszom jól..

Mindem megmozdulása a babának már olyan, hogy azt hiszem szülés lesz 🙈

És nem mocorog sokat, csak akkor nagyon.

2 napja meg is ijesztett, nem emlekeztem mikor éreztem utoljára.

2020. febr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
három hete görcsöl, jóslózok, mégis egy hete kórházban vagyok terminustullépéssel... semmit nem jelentenek ezek. annyi új van, hogy két napja elment a nyákdugó, ma reggelre pedig tágulásos vérzésem lett, és a ctg 5-6 perces méhösszehúzódásokat mutatott. de még nem fájnak, csak húzódik. sűrű székelési ingerem van. remélem ma beindul
2020. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit az előtte lévő napokban. Csak a kiírt napon, amikor beindult a szülés, akkor kezdtem el görcsölni.
2020. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyenlőre ugyan úgy vagyok az ujjaim zsibbadnak van,hogy alig tudok fogni meg a kicsi görcsölés.Nem szeretnék korházba kerülni,hogy ott várjak.Eddig úgy voltam nehogy idő elött jöjjön,de most sem jobb ez a várakozás..Talán a kicsi fiunk is úgy gondolja lassann jó lenne kijönni😉
2020. febr. 22. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod milyen?

Mert a dagadás nem túl biztató

2020. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
117,max 128 feljebb nem megy..
2020. febr. 22. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Az jó!


Azóta valami?


3.

7.

2020. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam sajna semmi,sétáltunk egy nagyot párommal.Tonikot mondták,hogy igyak.De nem próbáltam keddig várok aztán lehet iszok😊szerdán dokihoz megyek mondta megnéz,hogy mi a helyzet.Derekam is kicsit fáj,de minden csak kicsit az a baj kezdek nyűgös lenni eddig olyan jól bírtam de most semmi nem jó se feküdni sem ülni.:(
2020. febr. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!