Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes voltam, vereztem,...

Terhes voltam, vereztem, negatív teszt, majd újra pozitív, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm szerint 6 hetes terhes vagyok. Multheten hétfőn voltam dokinál, az uh. N meg nem látott semmit visszarendelt 2 hét mulvara, de a vérvételbol ő is megállapította a terhességet, csak még túl korai. Csütörtökön elkezdtem vérezni, elmentem hozzá, továbbra sem látott semmit, hétfőn menjek vissza, csináltam a vérzés napján egy tesztet full negatív. Hétfőn megyek vissza, de a vérzésem csak 2 napig tartott, azt mondta a vetélés hetekig tartó verzessel jár, nekem 2 napig tartott, ebből kiindulva ma csináltam egy másik tesztet, most meg halvány pozitív, a csütörtöki negativomhoz képest. Ha valakivel történt már hasonló megoszthatna velem, mert nem tudom mire gondoljak. Már elsirattam a kisbabám.
2020. febr. 22. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia en ugy tudom ha egy teszt negativat jelez attol még lehetsz terhes, viszont a pozitiv teszt 100% hogy terhesség. Viszont önmagában kár volt ezzel sanyargatni magad, mert ha mar nincs szivhang esetleg, vagy elvetéltél, attol még a teszt pozitivat fog jelezni, mivel a hcg hormon még benned van vetélés utan is. Ezzel nem akarlak elkeseriteni, ne igy legyen, bizom benne hogymminden rendben van, viszont a tesztek nem fogjak megmondani él-e még a magzat :/
2020. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a hcg lassan ürül a szervezetből, csak azt találom furcsának hogy csütörtökön full negatív volt a tesztem ma meg mintha újra erősödő pozitív lenne. Ezt nem értem mitől lehet, illetve a 2 napos vérzés is fura, egy szimpla menstruációm tovább tart.
2020. febr. 22. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért lehetett negatív, mert ahogyan az első is írta, hibás negatív teszt lehet, de hibás pozitív nem!
2020. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!