Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van iit valaki rajtam kívül...

Van iit valaki rajtam kívül akinek vérzik az orra terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most léptem be a 7.hétbe,és eddig is vérezgetett az orrom,de csak inkább akkor amikor kifújtam.

Viszont tegnap este egy családi dolog miatt eléggé felidegesítettem magam;egész éjszaka ezen rágódtam,éreztem is hogy nem kéne,próbáltam megnyugodni,de ma reggel elég erősen el kezdett vérezni az orrom. Mitől lehet? Lehet hogy felment a vérnyomásom?


2020. febr. 23. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem középtájt kezdődött, de egész szülésig kitartott.

Volt hogy arra ébredtem éjszaka hogy nem kapok levegőt majd az egész kispárnám és az arcom tiszta vér volt.

Ijesztő, de normális, szüléskor elmúlt.

2020. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is olvastam hogy normális,ma reggel mégis megijedtem. Főleg azért mert ugye stresszeltem magam tegnap este óta.
2020. febr. 23. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A legváratlanabb időpontokban kezdett a semmiből vérezni az orrom, mikor a fiammal voltam terhes. Nem voltam se ideges, se stresszes. Most a kicsivel még csak egyszer fordult elő, de akkor meg is voltam fázva.
2020. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, normális ne aggódj. Valakinél jelentkezik, valakinél nem. Nálam is elojott az orrdugulással együtt.
2020. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 23. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett a 2. trimesztertol. Nagyon idegesítő volt de a szules után azonnal elmúlt.
2020. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!