Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó rossz gondolatok a...

Állandó rossz gondolatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Jelenthet valamit hogy igazabol mindennap eszembe jut nem e lesz beteg vagy koraszulott vagy barmi baja a magzatomnak?

Terhességemrol annyit kell tudni hogy 28 hetes vagyok jelenleg korhazban vagyok mert nem tokeletes a verkepem a vizeletemben is talaltak valami pozitivat.. a babara annyit mondtak nem jo a keringese es nem akkora de a keringese azt mondjak mar jo es a sulya kb 1220g azt neztem h ez 28hetesen megfelelo ..

Es erdekelne hogy lehet tenyleg van baja ha en ezekre tudok csak gondolni?



2020. febr. 23. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a kh-ban jó kezekben vagy! Ha barmi történne, azonnal tudnak cselekedni. Én most 36 hetes vagyok es 2x is voltam mar a terhességemmel kh-ban. Legjobban talan akkor féltem, amikor verezni kezdtem 16 hetesen. Utana meg 2 rendellenesség is kiderült, ami miatt a koraszüléstől kezdve kb mi den előfordulhatott volna. De utana kuderült, hogy minden rendbejött. Aztan mist is úgy néz ki, előbb be kell feküdnöm, mert faros is és a vérnyomasom magas, plusz kezd a toxémia többi tünete is megjelenni. De már 36 hetet betöltöttem, nagy baj nem lehet. Főleg, ha kh- ba kerülök. De a lényeg, próbalj a pozitív gondolatokba kapaszkodni! Minden hettel egyre előrébb haladsz és nem lesz semmi baj!
2020. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire nem normális
2020. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ekkora súllyal született a babám, teljesen egészséges nagyfiú.
2020. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hormonok is teszik, és a kórházi lét is..

Plusz az h anya leszel és normális h vannak aggodalmaid.

Viszont az elég fura, h nemtudod miért vagy kórházban. Én azért szeretem tudni mi bajom, ami kórházi megfigyelést igényel.

2020. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Korhazban azert vagyok még mert megfigyelnek meg neha irnak ki egy egy vizsgalatot ami mar eddig is volt

Valamint most dietat vezettek be a cukorterheles utani eredmenyem miatt

Ezzel még nem foglalkoztak igazan csak kiirták a dietat de gondolom majd lesz vervetel vagy vercukor meres

Ez az aggodas azert is lehet mert a parom szulei megmondtak ha baja lesz nekunk vegunk van es a parom is ugy van vele hogy bennem van a baba en rendelkezek az egeszsegevel ..

Lehet ezert is vagyok ilyen aggodos ..nemtudom

De koszonom a nyugtatast es a valaszokat mindenkinek

2020. febr. 23. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi van??? A párod és a családja téged tenne felelőssé, ha koraszülött lenne a baba? Ha drogoznál vagy folyamatosan matt részeg lennél terhesen.... de így hogy kórházban vagy? Agyrém. Készülj fel, hogy a gyereknevelés ilyen mentalitású családdal nem lesz fáklyás menet.


Milyen lett a cukorterhelésed? Ha a 120 perces 7,8 fölött van, akkor komoly diétát kell tartanod. Ott tényleg rajtad múlik, hogy lesz-e baja a babának.

2020. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tudom h nehez lesz

5.4 volt ehgyomorra 7.2 terheles utan

Kaptam mára egy ultrahangot es aztan a heten lehet hazaengednek de a dietamrol nem esett szo

2020. febr. 24. 09:10
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7,2 az figyelmeztetés értékű. Nekem 7,4 lett - amellett én tartottam a diétát és mértem minden étkezés után a cukromat 1 órával (annak 7 alatt kell lennie). A 33. héttől mondjuk így is inzulint kaptam, úgy hogy nem volt teljesen rossz a terhelésem. A fb-on a Terhességi cukorbetegség csoportban található infók, fájlok nagyon sokat tudnak segíteni. Nézd meg!


Kitartást! Kelleni fog..

2020. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!