Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki ugy, hogy csak 2...

Volt valaki ugy, hogy csak 2 gyereket vállalt, nagy kork ülönbséggel első gyerekkel alig hizott kicsi pocakja volt természetes szülés, a második baba nagyobb súllyal született és nagy pocak, több hizás lett szülésig?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy korkülönbseggel vállaltam, az elsővel aokat híztam, vizesedtem. A másodikkal alig híztam, nem vizesedtem. A második 4kg felett volt, az elso 3,5kg. A másodikkal csak a 30.hét után látszott a terhességem, az elsővel 25.héten.

Mindkettot normál uton szultem.

2020. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

23éve fiam 4.5 kg al született. 30+ híztam, sima szülés, hamar lehetett látni, kb 5 hóban kérdezgették mikor szülök. Lányom rá 2 évre született, 4 kg, sima szülés, nála is meg volt a +30kg, de szülés előtt 2 héttel (decemberi) kérdezték, hogy tavasszal szülök.

Most a 2 éves fiamnál 17kg jött fel, igaz itt alapból volt már rajtam + 20kg. Kb utolsó 3hóban látszott a pocakom 3,7kg született.

2020. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első gyerekkel 20-at híztam, 3,5 kiló lett és 55 cm, a másodikkal 4 évre rá 9 kilót híztam, 4 kiló és 60 centi lett. Ugyanannyi súlyról indultam mindkétszer, az elsőnél sokat vizesedtem is, a másodiknál diétáznom kellett gluténra és tejre.
2020. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!