Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes várandós vagyok, kb 2...

Midorillee kérdése:

8 hetes várandós vagyok, kb 2 hete álmatlansággal küzdök, nehezen vagy egyáltalán nem tudok éjszaka aludni, tudnátok tanácsot adni mit lehet ilyenkor tenni? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, èpp most írtam ki kèrdèst mert megint terhes vagyok ès jön az àlmatlansàg időszak..a lànyomnàl is így volt. Mondjuk 8 hetesen mèg nem volt olyan rossz de a 2.trimesuter közepètől borzasztó volt.Kaptam rà növènyi alapù altatòt meg sokat olvastam elalvàs elött az segített nèha...többet nem tudsz tenni, mèg talàn egy kiadós sèta dèlutàn vagy estefele..
2020. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végigtartott


Semmi nem használt prrsze nappal aludtam volna


2. Babánál később jött

Úgy a 13-14. Héten

2020. febr. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második gyermekemet várom. Az első várandósság alatt is, most is küzdök vele. Most még hamarabb jelentkezett, mint az első várandósság alatt, végig kitartott. Mikor hazaértünk a kórházból , elmondhatatlanul álmos voltam. Napokig semmi másra nem voltam képes, mint az aludni. Nekem semmi praktika nem vált be, igaz gyógyszerhez nem nyúltam, még.
2020. febr. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, eddig kétszer ittam citromfű teát. Segített, a hányingeremen is enyhített .

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok a kismamáknak!

2020. febr. 28. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
8. hétben vagyok, nekem is kb 2 hete tart ez, éjszaka forgolódok, néha van 4-5 óra is, mire el tudok aludni, nappal meg végig aludnék. Kimerítő ez, korán felkelni elég nehéz. Meg persze mikor majdnem elalszom, pisilni kell... Nem tudom meddig fog tartani, de ez a fele rosszabb nekem, mint a reggeli hányás.
2020. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Válaszoló próbáld ki a citromfű teát nem árt a babának viszont segít aludni . Én holnap leszek 11 hetes az alvásom jobb bár pisilni még mindig felkelek hányás hányinger is van viszont enyhébb a rosszullét. A védőnő nekem citromos vizet javasolt a hányingerre. Szerintem neked is hamarosan enyhülni fog addig is kitartást! Ja igen a fáradság még mindig tart de azzal vígasztalom magam hogy azért van mert fejlődik a baba. Remélem tudtam segíteni .
2020. márc. 13. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, kipróbálom. :)
2020. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!