Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a repüléstől, de...

Rettegek a repüléstől, de terhesen repülnöm kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkám miatt gyakran kell repülnöm, iszonyatosan félek tőle, ezért alkohollal vagy nyugtatóval szoktam magamat leszedálni, hogy kibírjam. Most 8 hetesen kell majd repülnöm, milyen természetes módszereket ismertek?
2020. febr. 24. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

biztos van valami gyógynövény-alapú nyugtató, kérdezz rá a patikában :)

esetleg a youtube-on nézegess ilyen témájú videókat, nekem azok elég sokat segítettek.

2020. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Hát még terhesség előtt kezeltettem volna magam pszichológussal, hogy legyőzzem a felelmemet
2020. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan már túl vagyok két terhességen,akkor nem is repültem !

Viszont a előtte és utánna is a telefonról hallgatott zene volt az amivel átvészeltem azokat az órákat.

Több órányi anyagot tettem fel,így mindig tudtam váltani,és volt nálam szemmaszk amit szinte azonnal felvettem,kvázi kizártam mindent.

Egyszer fordult elő hogy a direkt kérésemre a légikisérő nő folyamatosan odajött jól vagyok e,kell e valami,pedig az elején szóltam hogy nekem ezek feszült órák,ne piszkáljanak!

2020. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!